Orientēšanās sports Preiļos (nolikums)

14.05.2008.

Orientēšanās sports ir iemantojis lielu popularitāti mūsu valsts iedzīvotāju vidū. Kā veselīgs un aktīvs brīvā laika pavadīšanas veids tas ir ļoti populārs iedzīvotāju vidū – gan skolas vecuma, gan brieduma gadu, gan krietna pusmūža cilvēkus var sastapt dažādās Latvijas malās ar karti rokās. Tie ir cilvēki, kuri ir sadraudzējušies ar tik demokrātisku sporta veidu kā orientēšanās.


Daudzos mūsu valsts reģionos notiek sacensības tā sauktajā Tautas klasē, kur ir iespējas piedalīties visiem startēt gribētājiem neatkarīgi no vecuma un sagatavotības. Pēc saspringtas darba dienas izkustēties pie dabas, ir lieliska iespēja noņemt ikdienas stresu un uzlādēt sevi ar pozitīvām emocijām jaunai darba dienai.


Tāpēc arī mēs gribam dot iespēju preiliešiem iepazīties ar šo lielisko sporta veidu un izmēģināt savas spējas tajā. Lai nebiedētu iespējas apmaldīties, varu droši teikt – Preiļu parkā tas nedraud! Tāpēc nešaubieties, pārvariet kūtrumu, aiciniet līdzi domubiedrus un 14. maijā no 17.00 līdz 19.00 droši nāciet uz Preiļu parka estrādi! Orientēties var arī pastaigājot ar karti rokās.


Ar nolikumu var iepazīties šeit.


Informāciju par orientēšanās aktivitātēm var atrast www.orient.lv


Leonīds Valdonis,
Preiļi novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.