Preiļu parka sakopšanas talkas

28.04.2008.

Arī šī gada pavasarī Preiļu novada dome un SIA „Preiļu saimnieks” aicināja un vēl jo projām aicina iestādes, uzņēmumus un novada iedzīvotājus piedalīties pilsētas sakopšanā. Preiļu parks ir viens no pilsētas lepnumiem, kurā atpūšas gan pilsētas iedzīvotāji, gan viesi, tāpēc tas ir arī pilsētas seja, un mums kā pilsētas iedzīvotājiem ir vērtīgi pielikt kaut vai nelielus pūliņus tā sakopšanā. 


Aprīlī Preiļu iestādes, uzņēmumi tika aicināti piedalīties parka sakopšanā, tomēr atsaucība varēja būt lielāka. Sākot no 21. aprīļa vairākas Preiļu iestādes tomēr spēja izbrīvēt kaut vai pāris stundas sava dārgā laika, lai piedalītos Preiļu parka sakopšanā. Šogad Preiļu parka sakopšanā jau ir piedalījušies dalībnieki no Preiļu Valsts ģimnāzijas, Preiļu novada Sociālā dienesta, Preiļu novada Bāriņtiesas, Preiļu arodvidusskolas, Preiļu 2. vidusskolas, Preiļu galvenās bibliotēkas, SIA „Preiļu saimnieks”, bet Preiļu novada domes darbinieki Preiļu parka sakopšanā piedalīsies aprīļa pēdējā nedēļā.


Pateicamies visiem Preiļu parka sakopšanas talku dalībniekiem un šo iestāžu vadītājiem un ceram uz Jūsu atsaucību arī nākošgad.


Iestādes, uzņēmumi un novada iedzīvotāji, kas vēl nepaspēja piedalīties parka sakopšanas pasākumos, bet to vēlas darīt, tiek laipni aicināti piedalīties talkās, iepriekš vienojoties ar SIA „Preiļu saimnieks” labiekārtošanas un apzaļumošanas daļas vadītāju Zentu Igolnieci, tālrunis 26438147.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.