TREŠDIEN, 23. APRĪLĪ TIKS UZSĀKTA PRĀTA VĒTRAS KONCERTTŪRES „TUR KAUT KAM IR JĀBŪT” BIĻEŠU TIRDZNIECĪBA

23.04.2008.

23. aprīlī, plkst. 10.00 visās gandrīz 200 Biļešu servisa kasēs, Reklamarket biļešu tirdzniecības vietās un interneta veikalā www.ticketservice.lv tiks uzsākta Prāta Vētras koncerttūres TUR KAUT KAM IR JĀBŪT biļešu tirdzniecība.


Tirdzniecībā būs pieejamas gan sēdvietas, gan stāvvietas uz koncertiem Jelgavā, Preiļos, Ventspilī, Valmierā un Rīgā. Uz Liepājas koncertu biļešu tirdzniecība pagaidām uzsākta netiks.


Pirmo stāvvietu biļešu cenas būs Ls 7, pēc tam biļešu cena pieaugs līdz pat Ls 25, sēdvietu biļetes maksās no Ls 15 līdz 50 Ls. Bērniem līdz 6 gadu vecumam – ieeja bez maksas. Katrs pircējs varēs iegādāties ne vairāk kā 5 biļetes. Internetā uz koncertiem būs pieejamas arī pdf biļetes, kuras katram skatītājam pašam ir iespējams izdrukāt mājās.


“Jaunums šajā turē būs sēdvietas – Mežaparka estrādē skatītājiem būs nebijusi iespēja atrasties gan laukumā – stāvvietās, gan kora tribīnēs, kuras pārtaps par sēdvietu sektoriem. Ventspilī un Jelgavā izbūvēsim speciālas tribīnes ar jumtu, bet Preiļos un Valmierā skatītāji izvietosies stadionu tribīnēs,”  saka tūres producents Mārcis Gulbis (UNTITLED UNLIMITED).


“PRĀTA VĒTRAS turnejā brauksim ar nebijušu daudzumu tehniskā aprīkojuma. Apaļā skatuve, multifunkcionālie ekrāni, jauns un līdz šim Latvijā neredzēts gaismu aprīkojums – šīs vasaras turneja būs iespaidīgākā PRĀTA VĒTRAS vēsturē,” atzīst tūres uzvedumu daļas vadītājs Nauris Solovjovs (UNTITLED UNLIMITED).


Koncertu grafiks:
24.07 – Jelgava. Lielupes pļava. Ieeja no plkst. 18.30, sākums plkst. 20.30
26.07 – Preiļi. Pilsētas stadions. Ieeja no plkst. 18.30, sākums plkst. 20.30
1.08 – Ventspils. Reņķa dārzs. Ieeja no plkst. 18.30, sākums plkst. 20.30
7.08 – Valmiera. Jāņa Daliņa stadions. Ieeja no plkst. 18.30, sākums plkst. 20.30
9.08 – Rīga. Mežaparka lielā estrāde. Ieeja no plkst. 17.30, sākums plkst. 20.30


Visos tūres koncertos būs pieejams jaunais Mītavas alus. Organizatori atgādina, ka alus jālieto ar atbildības sajūtu un pārmērīga tā lietošana kaitē veselībai. Koncerttūrē alus būs pieejams tikai personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.


Prāta Vētras jaunā albuma un tūres ģenerālsponsors Tele2, atbalsta Tv3, Star Fm, airBaltic, Rīgas Viļņi, JcDecaux, Cosmopolitan, DSV, Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, Delfi, Latvijas Radio 2, Reģionālā Prese Diena, Latvijas Mūzikas Kanāls, Kas?Kur?Kad?.


Informāciju sagatavoja:
Aija Garoza
UNTITLED UNLIMITED

Pēdējās izmaiņas: 23.04.2008.