Skrējiena pa Preiļu pilsētas ielām `Cīruļputenis 2008` rezultāti!

12.04.2008.

Nu jau par tradīciju kļuvis aprīļa otrajā sestdienā skriet gribētājiem pulcēties Preiļos uz skrējienu pa pilsētas ielām „Cīruļputenis-2008”.Arī šogad skrējiens pulcēja censoņus ne tikai no Latgales novada, bet arī no Madonas, Gulbenes, Aizkraukles un pat no tālās Ventspils. Viņus neizbiedēja laika apstākļi, kas šoreiz izrādījās šķērslis daudziem vietējiem potenciālajiem skrējējiem Tautas klasē. Meistaru klasē skrējēji sacentās distancēs no 2 km līdz 8 km un sadalīja medaļu komplektus deviņās vīriešu un astoņās sieviešu grupās. 200 veiksmīgākie Meistaru klases dalībnieki tika pie jaukiem T- krekliem, par ko varam pateikties A/S „Preiļu siers” atbalstam. Katrs distanci beigušais Meistaru un Tautas klases dalībnieks tika pie našķa , par ko parūpējās A/S „Latgales piens”. Seši ātrākie skrējēji 8 km – Andrejs Domanins, Aigars Matisons, Konstantīns Kožanovs, Jurijs Misjuns, Andris Dudels un Dmitrijs Krivenko, kā arī sešas ātrākās skrējējas 6 km distancē – Svetlana Illarionova, Vita Vilciņa, Vineta Ņipere, Liene Skuja, Aļona Petuhova un Aija Rogāle tika pie AS „SEB banka” Preiļu filiāles naudas balvām. Vietējo uzņēmēju sarūpētās balvas saņēma Preiļu novada veiksmīgākie jaunie skrējēji, kā arī Tautas klases atraktīvākie dalībnieki.


Cerot arī uz turpmāku sadarbību, liels paldies minēto kolektīvu vadītājiem par atbalstu veselīga dzīvesveida popularizācijā, par ko arī aģitē „Cīruļputenis-2008”.


Ar sacensību rezultātiem var iepazīties un fotoreportāžu apskatīt www.preili.lv.Uz tikšanos skrējienā pa Preiļu pilsētas ielām „Cīruļputenis-2009”, 2009. gada aprīļa otrajā sestdienā!


Sacensību rezultāti meistarklasē (xls): Sievietes, Vīrieši 


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta metodiķis, sacensību galvenais tiesnesis


 

Pēdējās izmaiņas: 12.04.2008.