Preiļu džudisti turpina rādīt meistarību dažāda mēroga turnīros

15.03.2008.

No 15. līdz 17. martam Igaunijas pilsētā Vieru notika XIII starptautiskās džudo sacensības U 17 vecuma grupā (1992. dzimušajiem un jaunākiem jauniešiem) un U 13 vecuma grupā (1996. gadā dzimušajiem un jaunākiem jauniešiem).

Džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka preilieši Dmitrijs Haratjans un Dāvis Pastars izcīnīja 3. vietu, bet Agneta Landsberga ierindojās 5. vietā.

Savukārt, 2. Starptautiskajā Bērnu džudo festivālā Rīgā, kas notika 29. martā un ko organizēja džudo klubs „Lido” sadarbībā ar Latvijas Džudo federāciju, savu sportisko prasmi bija iespēja nodemonstrēt ne tikai pieredzējušajiem, bet arī pašiem jaunākajiem Preiļu džudistiem. Viņi sacensībās piedalījās pirmo reizi.

1. vietā savā vecuma grupā ierindojās Iļja Isajevs un Dāvis Pastars, 2. vietu izcīnīja Vairis Kublickis un Andrejs Umaņecs, 3. vietā – Deniss Trifonovs un Agneta Landsberga.

Pavisam nesen džudo atlases turnīrā Brēmenē ar sportistiem no visas pasaules valstīm spēkiem mērojās preilietis Dmitrijs Haratjans. Viņš divās cīņās vinnēja, bet trešajā zaudēja spānim.

12. aprīlī preiliešiem paredzēts brauciens uz Tveru, kur norisināsies atlases turnīrs Eiropas un pasaules mēroga sacensībām.