Piedalīsies Bērnu un ģimenes lietu ministrijas izsludinātajā projektu konkursā „Atbalsts pasākumiem bērniem brīvā laika pavadīšanai pašvaldībās – bērnu rotaļu un atpūtas laukumu izveidošana”

28.03.2008.

Preiļu novada domes deputāti nolēma piedalīties Bērnu un ģimenes lietu ministrijas izsludinātajā projektu konkursā „Atbalsts pasākumiem bērniem brīvā laika pavadīšanai pašvaldībās – bērnu rotaļu un atpūtas laukumu izveidošana” ar projektu „Draudzīgai pilsētai – draudzīgs spēļu laukums 4”, kopējais projekta finansējums Ls 28 750, projekta atbalstīšanas gadījumā Preiļu novada dome nodrošinās līdzfinansējumu Ls 5 750 apmērā (20% no kopējām izmaksām), bet pārējais finansējums būs no Bērnu un ģimenes lietu ministrijas.


Ja neizdosies piesaistīt līdzekļus konkursa rezultāta, tad Preiļu novada dome 4 bērnu rotaļu un atpūtas laukumus izbūvēs par saviem līdzekļiem, tam finansējums jau ir paredzēts domes 2008. gada budžetā.


Jau pagājušo gadu ar Bērnu un ģimenes lietu ministrijas atbalstu Preiļos tika izbūvēts viens bērnu rotaļu un atpūtas laukums, tomēr ar to ir par maz, tāpēc ir nepieciešams tos izbūvēt arī citos pilsētas mikrorajonos.

Pēdējās izmaiņas: 28.03.2008.