Tiesībsarga birojs 31. martā pārceļas uz jaunām telpām

28.03.2008.

Sākot ar šā gada 2. aprīli Tiesībsarga biroja darbinieki apmeklētājus pieņems Rīgā, Baznīcas ielā 25. Tāpēc aicinām ar izpratni izturēties pret iespējamajām neērtībām, kas varētu rasties biroja pārcelšanās laikā no 31. marta.


Līdz šim Tiesībsarga birojs atradās telpās, kas tika īrētas no SIA „Lattelecom”. Taču valsts radusi iespēju nodrošināt biroju ar pastāvīgām telpām, kas ir valsts īpašums. Tādējādi Tiesībsarga birojs varēs izmantot šīs telpas ilgtermiņā, turklāt tiks ietaupīta arī daļa finansējuma, kas līdz šim tika izmantots telpu īrei. Tāpat jaunās telpas Rīgas centrā būs pieejamākas apmeklētājiem, kā arī piemērotākas Tiesībsarga biroja darbinieku skaitam un funkciju veikšanai.


Tiesībsarga biroja kontakttālrunis joprojām būs 67686768. Saglabāsies arī citi biroja darbinieku tālruņi un e-pasta adreses. Nākamās nedēļas sākumā iespējami nelieli traucējumi tālruņu un e-pasta darbībā. Informācija par pārcelšanos un citām Tiesībsarga biroja aktualitātēm pieejama arī Tiesībsarga biroja mājas lapā www.tiesibsargs.lv.


Tiesībsarga birojs darbu uzsāka 2007. gada 1. janvārī, pārņemot Valsts cilvēktiesību biroja saistības. Par pirmo Latvijas Tiesībsargu 2007. gada 1. martā Saeima apstiprināja Romānu Apsīti. Tiesībsarga galvenie uzdevumi ir veicināt cilvēktiesību aizsardzību, veicināt labas pārvaldības principa ievērošanu, diskriminācijas novēršanu, kā arī sekmēt, lai valsts vara tiktu īstenota tiesiski un lietderīgi.


Informāciju sagatavoja:
Laura Brance,
Tiesībsarga biroja
Informācijas un komunikācijas daļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.