PAVASARA TĪRĪBAS AKCIJA – NEKRĀJ KRĀMUS!

25.03.2008.

Latvijas Zaļais punkts (LZP) sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas organizāciju SIA „Preiļu saimnieks” no šī gada 25. marta līdz 9.maijam aicina Preiļu un Preiļu rajona iedzīvotājus iesaistīties pavasara tīrības akcijā „Nekrāj krāmus!” un nogādāt nolietotās elektropreces uz elektrisko un elektronisko preču savākšanas punktiem, lai pēc tam tās nogādātu otrreizējai pārstrādei. Akcijas mērķis ir izveidot efektīvu sistēmu nolietoto elektrisko un elektronisko preču savākšanai no mājsaimniecībām.


Akcijas dalībnieki, kas no 25.marta līdz 8.maijam (ieskaitot) būs nodevuši nolietotās elektropreces speciālajos pieņemšanas punktos, piedalīsies izlozē un varēs laimēt dāvanu kartes 30 latu vērtībā jaunu elektropreču iegādei. Akcijas laikā kopā tiks izlozētas 110 dāvanu kartes. Izlozes notiks divās kārtās 9.aprīlī un 9.maijā. Izlozes rezultāti tiks paziņoti pilsētas interneta portālā www.preili.lv un www.zalais.lv .


LZP akcija „Nekrāj krāmus!” vienlaicīgi notiek visā Latvijā 35 pilsētās sadarbībā ar 29 atkritumu apsaimniekošanas organizācijām.


Iedzīvotāji bez maksas var nodot nolietotus televizorus, ledusskapjus, veļas mašīnas un citas sadzīves elektropreces, kas darbināmas ar elektrību vai baterijām, SIA „Preiļu saimnieks” savākšanas punktā Preiļos, Mehanizatoru ielā 1 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00, brīvdienās no plkst. 9:00 līdz 16:00, tālrunis uzziņām 65307086
Nodošanai atgādātās elektropreces nedrīkst būt izjauktas!


LZP valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: „Tuvojas pavasaris un laiks, kad tiks tīrīti šķūnīši, pagrabi, pagaldes, balkoni, kuru kaktos dažkārt atrodams kāds kaitinošs, ar putekļiem apklājies un savu laiku nokalpojis dators, galda lampa, nolietots gludeklis vai fēns. Tāpēc Latvijas Zaļais punkts aicina NEKRĀT KRĀMUS un attīrīt māju no šīm nevajadzīgajām precēm, nogādāt tās otrreizējai pārstrādei speciālajos pieņemšanas punktos. Tādejādi atbrīvot vietu jaunām lietām vai vienkārši paplašināt savu dzīves telpu. Pie tam nolietoto elektropreču pārstrādes procesā tiek atgūti vidēji 83% materiālu – gan metāli, stikls, plastmasa – kurus pēc tam izmanto jaunu preču ražošanai.”


Akcijas aicinājumam „Nekrāj krāmus!” pievienojas un informatīvi atbalsta interneta portāli draugiem.lv un one.lv.Sīkāka informācija par akciju:
SIA „Preiļu saimnieks, T. 65307086
www.zalais.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.