12. aprīlī pie Preiļu novada domes notiks skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām „Preiļu cīruļputenis – 2008”

12.04.2008.

12. aprīlī plkst. 12.00 pie Preiļu novada domes notiks skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām „Preiļu cīruļputenis – 2008”.


Meistarklases dalībniekiem sacensībām pieteikties 10. un 11. aprīlī līdz plkst. 15.00 pa faksu 5307323, e-pastu marite.stupane@preili.lv  vai starta vietā līdz plkst. 11.00. Tautas klases dalībniekiem reģistrēties starta vietā līdz plkst. 13.00.


Tuvojas 12. aprīlis. Daudziem šis datums asociējas ar kosmonautikas dienu, bet tiem daudzajiem skrējēju simtiem, kuri aprīļa otrajā sestdienā pagājušogad tikās vienkopus Preiļos, lai piedalītos pirmajā „Cīruļputenī- 2007”, šī diena tiek gaidīta īpaši. Daudzi no dalībniekiem ar prieku atceras tos vienojošos mirkļus, ko mums sniedza skriešanas svētki un arī šogad aprīļa otro sestdienu viņi plāno pavadīt kopējās fiziskajās aktivitātēs. Citiem tas būs skrējiens Tautas klasē, citi var būt uzdrošināsies izmēģināt spēkus drusku nopietnākā konkurencē, citi mēģinās iejaukties cīņā par godalgu sadali. Lai arī kādi motīvi jūs, cienījamie preilēnieši, vadītu, mēs mēģināsim darīt tā, lai jūs arī nākošgad vēlētos tikties šai pašā vietā.


Kaut arī pavasaris nelutina, bet tagad ir pēdējais mirklis, lai sevi sapurinātu no ziemas miega, izlocītu kaulus un sagatavotos šim brīdim! Stadions, parks un daudzie ceļi jūs gaida! Neslinkojiet un jūs satiksiet sev līdzīgi domājošos, sajutīsiet kā pie mums atnāk pavasaris! Lai jūs 12.aprīlī sajustos kā līdzvērtīgi lielajai skrējēju saimei no visas Latvijas un lai mūsu ciemiņi aizbraukuši mājās varētu teikt – malači tie preilēnieši!


Skrējiena nolikums


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.