Noslēdzies Preiļu novada čempionāts telpu futbolā

15.03.2008.

Ar nožēlu jāsecina, ka par vienu vietu , kas pēdējā pusotra mēneša laikā pulcēja kopā lielu daļu Preiļu iedzīvotāju, 15. martā kļuva mazāk. Tā vieta bija Preiļu 1. pamatskola, kur risinājās Preiļu novada 2008. gada čempionāts telpu futbolā, kas pulcēja kopā 9 komandas un pilnas tribīnes atbalstītāju.


Izšķirošajās spēlēs par III vietu tikās Stabulnieki un „Gādība – 2”, kur abās spēlēs ar rezultātu 7 : 5 un 10 : 4 pārāki izrādījās Stabulnieku puiši, iegūstot bronzas medaļas .Arī spēlēs par čempiona godu nospiedošu pārākumu nodemonstrēja „Ovijas” puiši , kas ar rezultātu 9 : 3 un 13 : 2 sagrāva savus oponentus – „Rajons” futbolistus .Igors Osipovs , komandas „Ovija” atbalstītājs, varēja būt gandarīts par puišu izcīnīto kausu un zelta medaļām, kuras Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs pasniedza Raivim Vilcānam, Aigaram Caicam, Ervīnam Veigulim, Laurim Vilcānam, Jānim Jaudzemam, Naurim Ivanānam, Raimondam Jaudzemam, Vladislavam Breidakam, Ronaldam Putānam, Renāram Pastaram, Guntaram Sērmais. Turnīra simboliskajā izlasē kā labākais vārtsargs tika iekļauts Nauris Ivanāns „Ovija”un četri labākie spēlētāji – Lauri Vilcāns, Raimonds Jaudzems abi „Ovija”, Igors Murāns Ŗajons” un Jevģēnijs Brovčenko – Viļāni. Rezultatīvākais vārtu guvējs Dmitrijs Vinogradovs spēlēja „Gādībā” .Tālāk komandas sarindojās sekojoši 5.vieta – Viļāni, 6.vietā „Policija”, 7.vietā Preiļu 1.pamatskola, 8.vietā Stalkers un noslēdza turnīra tabulu komanda „Andrejs”.


Man droši vien pievienosies arī pārējie turnīŗa dalībnieki ,sakot paldies galvenajam tiesnesim Imantam Babrim par pārdomāto turnīŗa norisi, sarūpētajām godalgām un pārsteiguma balvām. Lai uzkrātais rūdījums noder vasaras futbola laukumos!

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.