Tiesībsarga birojam no 2. aprīļa – jauna adrese

10.03.2008.

Sākot ar šā gada 2. aprīli Tiesībsarga birojs atradīsies Rīgā, Baznīcas ielā 25. Jaunajās telpās pilsētas centrā Tiesībsarga birojs būs pieejamāks apmeklētājiem, kā arī spēs veiksmīgāk nodrošināt savu funkciju izpildi.


Pagaidām Tiesībsarga birojs atrodas telpās, kas tiek īrētas no SIA „Lattelecom”. Šobrīd valsts radusi iespēju nodrošināt biroju ar pastāvīgām telpām, kas ir valsts īpašums. Tādējādi Tiesībsarga birojs varēs izmantot šīs telpas ilgtermiņā, turklāt tiks ietaupīta arī daļa finansējuma, kas līdz šim tika izmantots telpu īrei. Tāpat jaunās telpas Rīgas centrā būs pieejamākas apmeklētājiem, kā arī piemērotākas Tiesībsarga biroja darbinieku skaitam.


Tiesībsarga biroja kontakttālrunis joprojām būs 67686768. Saglabāsies arī citi biroja darbinieku tālruņi un e-pasta adreses. Plašāka informācija par pārcelšanos būs pieejama arī Tiesībsarga biroja mājas lapā www.tiesibsargs.lv.


Tiesībsarga biroja darbinieki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamajām neērtībām, kas varētu rasties biroja pārcelšanās laikā.


Tiesībsarga birojs darbu uzsāka 2007. gada 1. janvārī, pārņemot Valsts cilvēktiesību biroja saistības. Par pirmo Latvijas Tiesībsargu 2007. gada 1. martā Saeima apstiprināja Romānu Apsīti. Tiesībsarga galvenie uzdevumi ir veicināt cilvēktiesību aizsardzību, veicināt labas pārvaldības principa ievērošanu, diskriminācijas novēršanu, kā arī sekmēt, lai valsts vara tiktu īstenota tiesiski un lietderīgi.


Informāciju sagatavoja:
Laura Brance,
Tiesībsarga biroja
Informācijas un komunikācijas daļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.