1. martā noslēdzās Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā

01.03.2008.

1.martā Preiļos noslēdzās Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā. Pēdējā trešajā kārtā 1. vietu izcīnīja Jānis Bikuļčs no Daugavpils, otrajā vietā atstājot Voldemāru Limani no Preiļiem, trešajā Alberts Veigurs no Jēkabpils.

Kopvērtējumā par 2008.gada čempionu kļuva Alberts Veigurs, otro vietu izcīnīja Pēteris Mukāns no Daugavpils un trešajā vietā ierindojās Andris Krūmiņš no Rīgas.

Veterāniem vecumā virs 40 gadiem balvas sadalīja: Voldemārs Limanis, Jurijs Šmagra no Daugavpils un Bruno Losāns no Rēzeknes.

Jāatzīmē, ka šajā čempionātā piedalījās kuplākais dalībnieku skaits pēdējos gados – pavisam 49 dalībnieki.

Sacensību organizatori pateicas par atbalstu Preiļu novada domei un Preiļu rajona bērnu un jauniešu sporta skolai.