Preiļu 2. vidusskolas parlamenta viena diena Līvānos

15.02.2008.

15. februārī Līvānu 2. vsk. skolas parlaments uzaicināja mūsu skolas parlamentu uz draudzīgu vakaru, kurš bija veltīts Valentīna dienai, un pie reizes apskatīt un iepazīties ar nozīmīgām vietām Līvānos. Diena bija gara un piesātināta dažādiem iespaidiem. Izbraucām no skolas jau 10.00, ar mums kopā brauca dir. v. audz. darbā Ž. Ļebedeviča.


Pirmā vieta, kurp mēs devāmies, bija uzņēmuma ,, Līvānu stikls” muzejs. Tur mūs sagaidīja Līvānu 2.vsk. parlamenta pārstāvji.


Es biju pirmo reizi „Līvānu stikls” muzejā, un varu teikt, ka tas bija brīnišķīgi. Dažādās krāsas, formas un faktūras radīja ļoti spilgtu iespaidu. Jābrīnās vien, kā cilvēks var kaut ko tik skaistu izveidot?


Pēc nelielas kafijas pauzes, kura bija organizēta muzeja priekštelpā, mēs devāmies uz Latgales amatniecības centru. Tajā varēja apskatīt daudz interesanta, redzēt kā dzīvoja mūsu senči, ar ko nodarbojās.


Tālāk devāmies uz Līvānu „Inženiertehnoloģijas un inovācijas centru”. Mums pastāstīja ļoti daudz interesanta par pašu šo ēku, par to, kas šeit bija agrāk un par to, kas tagad šeit notiek. Šīs telpas ir nodrošinātas ar vislabāko aprīkojumu. Tur ir telpas, kurās var veikt laboratoriskus izmēģinājumus gan ķīmijā, gan fizikā (no pēdējās mēs nekādi nevarējām aiziet, jo bija ļoti interesanti).


Tālāk mēs devāmies uz Līvānu 2. vsk., kur mūs laipni sagaidīja, parādīja skolu, skolas muzeju, paēdināja ar siltām pusdienām un prezentācijā iepazīstināja ar skolas parlamentu, ar to kā un ko viņi dara.


Vakarā plkst. 18.00 mēs piedalījāmies Valentīn dienas pasākumā kopā ar Līvānu 1. un 2. vidusskolu. Pasākuma ietvaros bija organizēts arī konkurss „Mīlestības tramvajs”, kur sacentās 5 pāri no visām skolām. Uzvarēja mūsu skolas pārstāvji Jūlija Podskočija un Artūrs Kotļarovs. Bija ļoti interesanti vērot pāru sacensības dažādos konkursos. Vēlāk, pēc konkursa, bija diskotēka, kurā visi varēja izkustēties.


Diena bija interesanta, mēs daudz ko uzzinājām, daudz ko redzējām, redzējām, kā strādā un atpūšas skolēni citā skolā un sapratām, ka visus mūs vieno tiekšanās pēc kaut kā jauna, tiekšanās sasniegt savu mērķi.Paldies Līvānu 2. vsk. skolēnu parlamentam!
Ceram, ka drīzi redzēsimies!


10.b. klases skolniece Jūlija Vasilevska

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.