12. martā plkst. 19.00 Preiļu KN Neatkarīgā teātra KABATA izrāde „Taureņi ir brīvi„

12.03.2008.

Izrādes „Taureņi ir brīvi„ darbība noris kādā no Ņujorkas mākslinieciskā avangarda rajoniem, kur lētā īres mājā, kāda hipija dzīvoklī, likteņa nejaušība saved kopā Donu – jaunu, topošo mūziķi – un Džilu – meiteni, kas sapņo kļūt par aktrisi un iekarot Brodveju. Lai gan abiem jauniešiem ir pilnīgi atšķirīgi pasaules uzskati un dzīves prioritātes, viņi lieliski pavada laiku – sacer dziesmu, sarīko pikniku, dejo un atklājas viens otram pavisam citādi kā sākumā, bet negaidīti ierodas Dona māte…


Vienkāršs un aizkustinošs stāsts par katram cilvēkam svarīgām tēmām – mīlestību un vecāku – bērnu attiecībām. Kas ir mīlestība, pēc kuras tiecamies, ar kādu vēlamies tikt mīlēti un cik spējīgi esam mīlēt pa īstam un kā tas ir – vai mīlestība iesprosto būrīti kā kāmīti, baro, glāsta, bet no būra ārā nelaiž, kā to dara Dona māte izrādē vai arī mīlestība ir brīva no saistībām un atbildības kā uzskata Džila?


Izrādes notikumi risinās tikai vienas dienas laikā, bet tie izmaina visu personāžu dzīves….
Aicinām noskatīties izrādi „Taureņi ir brīvi” – tā Jūs izklaidēs, liks pasmaidīt un varbūt pat aizkustinās līdz asarām.


Izrādē skan sešdesmitajos gados tik populārie „Creadance” un citi, kā arī Jura Kulakova šai izrādei sacerētā mūzika, režisējusi Dita Balčus.
Lomās: Egils Melbārdis, Egija Missa-Silāre, Inga Aizbalte vai Ruta Vītiņa, Andris Makovskis


Izrādes žanrs – traģikomēdija, ilgums 2h10min ar starpbrīdi


Izrāde „Taureņi ir brīvi” atzīta par 2006. gada labāko izrādi LTDS rīkotajā neatkarīgo teātru skatē.

Pēdējās izmaiņas: 12.03.2008.