Preiļu pilsētas dzimšanas dienas sarīkojums- čellu trio MELO-M koncerts

11.02.2008.

11. februārī Preiļu pilsēta svinēja savu oficiālo 80. dzimšanas dienu.


Preiļu kultūras namā notika svētku koncerts, kurā uzstājās čellu trio „Melo-M”. Iedzīvotāji bija ieradušies kuplā skaitā. Pēc koncerta ar svētku uzrunu uzstājās Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs. Uzrunā viņš sniedza nelielu ieskatu Preiļu vēsturē. Izteica pateicību katram novada un pilsētas iedzīvotājam, kurš apzinīgi dara savu darbu, rūpējas par līdzcilvēkiem, labklājību un nes godam Preiļu vārdu, kā arī sveica visus iedzīvotājus Preiļu pilsētas 80. dzimšanas dienā.


Uz svinīgo pasākumu bija uzaicināti arī bijušie Preiļu pilsētas vadītāji. Preiļu novada dome bija sarūpējusi viņiem nelielas dāvanas par godu šim nozīmīgajam notikumam.


Šis bija tikai pasākumu cikla, kas veltīts Preiļu pilsētas 80 gadu jubilejai, ieskaņas koncerts un līdz 26. jūlijam iedzīvotāji un pilsētas viesi tiks laipni aicināti uz vēl daudziem interesantiem un patīkamiem pasākumiem.


Pēc pirmās Latvijas Republikas nodibināšanas uz jauniem pamatiem veidojās ne tikai valsts varas struktūras, bet arī pašvaldības. 1928.gada 11.februārī Preiļu miestam tika piešķirtas pilsētas tiesības.


Jānis Vaivods
Sabiedrisko attiecību speciālists
Preilu novada dome

Pēdējās izmaiņas: 11.02.2008.