Baltkrievijas vēstnieks Preiļos un Riebiņos pārrunā sadarbības iespējas uzņēmējdarbības jomā

19.02.2008.

19. februārī Preiļu un Riebiņu novadu apmeklēja Baltkrievijas Republikas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Gerasimenko ar dzīvesbiedri un Baltkrievijas Republikas ģenerālkonsuls Daugavpilī Genādijs Ahramovičs.


Baltkrievijas augstie viesi tikās ar Preiļu novada domes vadību, novada domes plānošanas daļas speciālistiem un vairākiem vietējiem uzņēmējiem.


Viesi Preiļos apmeklēja SIA „VS Teks” un zemnieku saimniecību „Olūts”. Tika pārrunātas sadarbības iespējas starp Baltkrievijas un Preiļu puses uzņēmējiem. Dienas gaitā Baltkrievijas vēstniecības delegācija apskatīja Preiļu galveno bibliotēku, IT centru un Preiļu 1. pamatskolas sporta kompleksu. Liela sajūsma bija ciemiņiem, vērojot Preiļu attīstību un padarīto pēdējos trīs gados.


Dienas otrajā pusē delegācija apmeklēja Riebiņu novadu, sadarbības iespējas tika pārrunātas arī ar Riebiņu novada domes priekšsēdētāju Ilmāru Meluškānu un SIA „Pārsla – 2” vadītāju Vitāliju Pastaru.


Baltkrievijas vēstnieka galvenais vizītes mērķis bija sadarbības veicināšana starp abām valstīm uzņēmējdarbības un kultūras jomā. Vietējiem uzņēmējiem Baltkrievijas pārstāvji piedāvāja iespēju uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību Baltkrievijā.


Maija Paegle


 

Pēdējās izmaiņas: 19.02.2008.