Konkursā „Logo Preiļiem – 80” uzvarējis Kazimirs Anspaks

31.01.2008.

Preiļu novada domē noslēdzies konkurss „Logo „Preiļiem – 80””. Par uzvarētāju atzīts Preiļu Mūzikas un mākslas skolas pasniedzējs, mākslinieks Kazimirs Anspaks. No viņa iesūtītajām 3 skicēm konkursa komisijas izvēlējās darbu, kurā attēloti stilizēti Preiļu parka vārti. Konkursa uzvarētājam balvā paredzēti 80 lati, taču veicināšanas balvas saņems vēl 6 konkursa dalībnieki – Anastasija Jakimova, Jūlija Podskočija, Karīna Matvejeva, Oskars Mūrnieks, Jeļena Mihailova un Māris Upenieks. Šo konkursa dalībnieku darbi bija labākie un piedalījās jau otrajā vērtēšanas kārtā.


Par uzdrošināšanos un interesantām idejām konkursa komisija ir piešķīrusi arī pārsteiguma balvas. Tās tiks visjaunākajiem dalībniekiem – Laurim Vaivodam, Lijai Petrovai, Rasai Saulītei, Anastasijai Dementjevai, Karolīnai Motinai, Ievai Mozulei un Anetei Haritonovai, kuri savas mākslinieka iemaņas apgūst Preiļu pirmskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” vai Preiļu 1. pamatskolas 1. klasē.


Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 18. aprīlī, vienā no pasākumiem Preiļu pilsētas jubilejas ietvaros.


Pavisam konkursā iedalījās 40 dalībnieki ar 85 darbiem. Iesūtītajos darbos bija attēloti pilsētā labi zināmi objekti. Logotipa skicēs bija izmantots pilsētas simbols – krauklis, parka vārti, siers, stārķis, ziedi un cilvēki.

Paldies visiem, kuri piedalījās konkursā un ar mākslinieka skatījumu pavērās uz mūsu pilsētu!


Maija Paegle,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.