Konkursā par nosaukumu mājas lapas vides sadaļai uzvar Sanita Vilcāne

24.01.2008.

Preiļu novada domes mājas lapā ir izveidota jauna sadaļa „Zaļais stūrītis”. Pavisam drīz sadaļa tiks papildināta ar jaunu informāciju, kura būs veltīta jautājumiem, kas saistīti ar vides aizsardzību un atkritumu šķirošanas iespējām ikdienā. Tajā varēs sekot līdzi Latvijas Zaļā punkta un atkritumu apsaimniekotāja SIA ”Preiļu saimnieks” organizētajām akcijām, Zaļā punkta skolu projekta aktivitātēm un citām aktualitātēm saistībā ar vides saudzēšanu.


Konkursā par nosaukumu vides sadaļai uzvarēja Sanita Vilcāne. Uzvārētāja saņēma dāvanu karti 20 latu vērtībā un veicināšanas balvu – Zaļā punkta T-kreklu, auduma maisiņu un dažus suvenīrus. Veicināšanas balvas saņēma arī konkursa 2. un 3. vietas uzvarētāji Kristīne Ruča un Jānis Pastars.


Attēlā no kreisās puses: 2. vietas ieguvēja Kristīne Ruča, SIA „Preiļu saimnieks” apzaļumošanas daļas vadītāja Zenta Igolniece, Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, konkursa uzvarētāja Sanita Vilcāne un 3. vietas ieguvējs Jānis Pastars.Paldies visiem, kas piedalījās konkursā!


Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.