Atskats uz Preiļu 2.vidusskolā notikušo 10. – 12. klašu pasākumu „Jaunais gads pasaules valstīs”

18.01.2008.

Piektdien, 18.janvārī, Preiļu 2.vidusskolā notika interesants pasākums, kurā vidusskolēni varēja uzzināt par Jaungada sagaidīšanas tradīcijām dažādās pasaules valstīs. Vakara vadītāji, 10.a un 10.b klases skolēni Ksenija Jokste, Antons Antonovs, Jūlija Podskočija un Jūlija Vasiļevska, pastāstīja par jaungada tradīcijām Skotijā, Ķīnā, ASV, Peru un citās zemēs.


Pasākumā piedalījās arī viesi no Krāslavas Varavīksnes skolas un Līvānu 2.vidusskolas. Arī viņi bija sagatavojuši priekšnesumus. Līvānu 2.vidusskolas komanda iepazīstināja ar Jaunā gada tradīcijām Japānā.


Interesants bija 12.a, 11.a, 10.a un 10.b klašu skatījums uz Jaungada sagaidīšanu Austrumu zemēs, Āfrikā un Latīņamerikā.


Manuprāt, vakars bija izdevies, jo priekšnesumi mijās ar interesantām atrakcijām, kurās iesaistījās vakara dalībnieki. Vakara vadītāji bija atraktīvi, radoši, interesanti un jautri. Vienīgi klātesošie varēja būt atsaucīgāki. Visus priecēja 11.b klases meiteņu Jolantas Bramanes un Ievas Kudiņas dziedātās dziesmas.


Sigita Bulmeistare, Preiļu 2.vsk. 10.b klases skolnieceCiemiņi no Japānas (Līvānu 2.vidusskolas skolēni).Krāslavas Varavīksnes vidusskolas pārstāvji.Vakara vadītāji.Ciemiņi no austrumu zemēm.Mūs neaizmirst apciemot pat Āfrikas aborigēni.Spēlēs, atrakcijas … visi izdomas pilni.Skolas direktors O. Hļebņikovs atceras kuriozus gadījumus no skolēnu atbildēm.


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.