Basketbola aktualitātes

12.01.2008.

Latvijas – Lietuvas Pierobežu basketbola līgas kārtējo spēli mūsu basketbolisti aizvadīja Krāslavā 12. janvārī. Mūsu spēlētāji šoreiz izrādījās meistarīgāki un turnīra tabulā var atzīmēties ar pirmo uzvaru, kura gūta ar rezultātu 82:67. Nākošā spēle mūsu puišiem būs 27. janvārī Rēzeknē. Savās mājās komandas spēli varēsim vērot 10. februārī, kad pie mums viesosies kaimiņi – Līvānu basketbolisti.


Jaunajā gadā Preiļi-STB/Nami basketbolisti jau aizvadījuši divas spēles Latvijas Amatieru Basketbola līgā. Pirmā spēle notika 6. janvārī, kad pie mums ciemojās turnīra pastarīši Rēzeknes „Hansabanka” basketbolisti, kuri savās mājās tika pārspēti ar 30 punktu pārsvaru. Atbildes spēlei labāk noskaņojušies bija rēzeknieši. Bezzobainā spēlē nācās atzīt viesu pārākumu ar rezultātu 47:51.


13. janvārī preilieši mēroja ceļu uz Limbažiem, kur bija jāaizvada spēle ar vienu no turnīra līderiem – „Maksis/LTI” basketbolistiem. Limbažnieki arī spēlē pierādīja, ka līgā viņiem ir visnopietnākie nodomi. Mūsējiem nācās atzīt mājinieku pārākumu ar rezultātu 103:67. Turpmāk Preiļu-STB/Nami basketbolistus gaida divas pašmāju spēles – 18. janvārī plkst. 19.30 ar turnīra tabulas kaimiņiem – jēkabpiliešiem un 26. janvārī plkst.14.00 ar Austrumu divīzijas līderiem – Valmieru.


Leonids Valdonis,
Preiļu novada sporta metodiķis


 

Pēdējās izmaiņas: 12.01.2008.