Konkursā par nosaukumu mājas lapas vides sadaļai uzvar Sanita Vilcāne

21.12.2007.

Droši vien esat ievērojuši, ka pirms neilga laika Preiļu novada domes mājas lapā tika izveidota jauna sadaļa „Zaļais stūrītis”. Pavisam drīz sadaļa tiks papildināta ar jaunu informāciju, kura būs veltīta jautājumiem, kas saistīti ar vides aizsardzību un atkritumu šķirošanas iespējām ikdienā. Tajā varēs sekot līdzi Latvijas Zaļā punkta un atkritumu apsaimniekotāja SIA ”Preiļu saimnieks” organizētajām akcijām, Zaļā punkta skolu projekta aktivitātēm un citām aktualitātēm saistībā ar vides saudzēšanu.


Šajā sadaļā iedzīvotāji tiks aicināti piedalīties dažādos izglītojošos konkursos ar noderīgām un interesantām balvām. Sadaļā tiks ievietoti raksti un komentāri par iedzīvotājiem un pilsētai aktuāliem jautājumiem saistībā ar vidi, te būs pieejama informācija par izlietotā iepakojuma šķirošanu, kā arī par nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču savākšanas vai nodošanas iespējām pilsētā.


20. decembrī Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs un SIA „Preiļu saimnieks” labiekārtošanas un apzaļumošanas daļas vadītāja Zenta Igolniece pasniedza konkursa par jaunās sadaļas nosaukumu uzvarētājai Sanitai Vilcānei dāvanu karti 20 latu vērtībā un veicināšanas balvu – Zaļā punkta T-kreklu, auduma maisiņu un dažus suvenīrus. Veicināšanas balvas saņēma arī konkursa 2. un 3. vietas uzvarētāji Kristīne Ruča un Jānis Pastars.


Paldies visiem, kas piedalījās konkursā!
Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.