Ziemassvētku karavāna Preiļu novada domes Sociālajā dienestā

13.12.2007.

Jautras rotaļas, skaistas Ziemassvētku dziesmas, bērnu smiekli un čalas 13. decembrī Sociālajā dienestā ieskandināja Ziemassvētku pasākumu, kurš bija veltīts novada trūcīgo ģimeņu un daudzbērnu (kurās ir 4 un vairāk bērni) ģimeņu bērniem.


Šajā gadā mazos preilēniešus, kā arī pagastu bērnus priecēja Ziemassvētku karavānas stūrmaņi – Ziemassvētku vecītis, viņa palīdze Sniegbaltīte un izdarīgais elfiņš. Tālie viesi bija ieradušies no Rīgas. Lai arī kamanu vietā Ziemassvētku vecītim bija lielas mašīnas un ziemeļbriežus pie mašīnu stūrēm aizvietoja elfiņi, nevienam vien pasākuma dalībniekam sagādāja prieku skaistie transportlīdzekļi, no kuriem turklāt skanēja visjaukākās Ziemassvētku dziesmas.


„Ziemassvētku karavāna” Latvijā notiek jau astoto gadu (kopš 1999.gada). Labdarības projekta „Ziemassvētku karavānas” rīkotāji „Coca-Cola HBC Latvia” ar šīs akcijas palīdzību vēlas pievērst vēl lielāku sabiedrības uzmanību ģimenes lomai un nozīmei mūsdienu sabiedrībā.


Šogad „Coca-Cola HBC Latvia” labdarības akciju „Ziemassvētku karavāna” organizēja kopā ar „Rimi” veikalu tīklu, saldumu ražotāju „Laima” un Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienību.


2007.gadā tiek apdāvinātas vairāk nekā 900 ģimenes jeb vairāk nekā 2700 bērni visā Latvijā. Preiļu novadam tika sarūpētas 154 dāvanas.


Kā informēja akcijas organizatori, dāvanu sarūpēšanā atbalstu snieguši: Saeimas frakcijas (PCTVL, LPP/LC, Tautas partija u.c.), Rīgas dome, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, Grieķijas vēstniecība Latvijā, Latvijas TV, Latvijas Radio, „Dienas Bizness”.


Jaukākie mirkļi no pasākuma vērojami fotogalerijā.


Lai Ziemassvētku ticības, cerības un mīlestības noskaņa nāk līdzi Jaunajā gadā!


Bildes no Ziemassvētku karavānas Preiļu novada domes Sociālajā dienestā


Anita Gāga
Preiļu novada domes
Sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 13.12.2007.