Volejbola čempionāts noslēdzies, medaļas sadalītas

08.12.2007.

8. decembrī BJSS sporta zālē tika sadalītas medaļas Preiļu novada čempionātā volejbolā. Lai kā centās līdzjutēji atbalstīt savas meitenes cīņā par uzvaru pret daugavpilietēm, līdz pārsteigumam šoreiz drusku pietrūka. Sīvā spēkošanās noslēdzās ar Daugavpils dāmu uzvaru 3:1 un uzvarētāju kauss jau kuro gadu atkal aizceļoja uz Daugavpili. Pie bronzas medaļām, pārspējot Preiļu 1.pamatskolu ar 3:0, tika Jēkabpils rajona SS meitenes.


Vīru konkurencē uz otro spēli par III vietu „Z-light” Līvāni pret Riebiņiem laukumā devās ar zaudējuma nastu plecos pirmajā spēlē, kas viņiem arī neļāva atraisīties un lika atzīt riebiņiešu pārākumu ar 3:0. Jāatzīst, ka Riebiņu puiši to bija pelnījuši. Tik daudz sava brīvā laika ir ziedots volejbolam un fortūnas novēršanās iepriekšējos gados – patiess prieks par panākumu.


Arī finālspēlē par 1. vietu a/s „Preiļu siers” volejbolistu priekšā stāvēja grūts uzdevums – pēc zaudējuma pirmajā spēlē ar 1:3 pret Hipotēku banku pārlauzt spēles gaitu sev labvēlīgā gultnē. Diemžēl, brīnums nenotika, kaut arī spēle bija saistoša un saspringta, preiliešiem bija jāatzīst pretinieku pārākums arī otrajā spēlē ar rezultātu 3:2.


Par Hipotēkas bankas volejbolistu panākumu gandarīta bija Preiļu nodaļas vadītāja J.Ļeonovičas kundze, kura uzreiz apsveica puišus ar gūto uzvaru. Balvas kā turnīra labākie spēlētāji saņēma Jānis Bikšis (Hipotēku banka), Mārtiņš Civkors (a/s „Preiļu siers”) un Edgars Savickis (Riebiņi), dāmām – Sana Catlakša (Daugavpils), Jekaterina Akentjeva (Preiļi), Aiga Minova (Jēkabpils). Itāļu sporta apavu un apģērbu ražotājfirma „Errea”, kuras izplatītājs Latvijā ir SIA „Sporta punkts”, piešķīra dāvanu kartes perspektīvākajai jaunajai volejbolistei Ilutai Urkai (Preiļu 1.pamatskola) un pieredzējušākajam volejbolistam Jāzepam Šņepstam (a/s „Preiļu siers”) Preiļu novadā.


Turnīra dalībnieki, saņēmuši godalgas, varēja kavēties atmiņās un izlocīt kājas deju ritmos tradicionālajā atpūtas pasākumā.


Leonīds Valdonis
sacensību galvenais tiesnesis, Preiļu novada sporta metodiķis


 

Pēdējās izmaiņas: 08.12.2007.