Volejbols: BJSS zālē gāja skaļi

25.11.2007.

Ar cerībām uz intrigu līdzjutēji šīs nedēļas nogalē apmeklēja Preiļu novada čempionāta spēles volejbolā un uzreiz jāsaka, ka volejbolisti viņiem nelika vilties. Divās lielās  līdzjutēju nometnēs, preilēnieši atbalstot komandu A/S „Preiļu siers” un „Z-light” Līvāni atbraukušie līvānieši, uzmundrināja savējos otrajā pusfināla spēlē, kur izšķīrās , kura komanda spēlēs finālā un kura par III vietu.


Pēc pirmās spēles priekšrocības bija mājniekiem, kuru A/S  „Preiļu siers” volejbolisti arī nosargāja, izcīnot uzvaru ar 3 : 2, atstājot pagājušā gada čempioniem iespēju pacīnīties par bronzu.Ar tādu mobilizācijas izteiksmi sejā, kāda tā bija redzama Hipotēku bankas spēlētāju sejās spēlē pret Riebiņiem, iespējams varētu likt kapitulēt ne tādiem vien pretiniekiem. Šoreiz nederēja arī riebiņiešu iekrātais 3: 2 handikaps, bija jāatzīst pretinieku pārākums trijos setos. Svētdienas pirmajā spēlē dāmas noskaidroja finālistu. Preiļi ar 3 : 0 pieveicot Jēkabpili, nu jau trešajā piegājienā šoreiz finālā, mēģinās pabojāt noskaņojumu Daugavpilij. Par III vietu tiksies Preiļu 1.pamatskola un Jēkabpils.


Vīri savukārt tikās pirmajās spēlēs lai sadalītu medaļu komplektus galīgi. Tā spēlē par III vietu pirmajā setā „Z-light” volejbolistiem spēlē pret Riebiņiem bija nepieciešami 34 punkti, lai salauztu pretinieku. Diemžēl ar to nepietika, riebiņieši spēja pārlauzt spēles gaitu un noslēgt pirmo spēli ar 3 : 1 savā labā. Tikpat mobilizējušies kā iepriekšējai spēlei, arī finālspēlei Hipotēku banka iznāca tikpat noskaņojušies. Tomēr mazo atslābuma brīdi A/S „Preiļu siers” spēja izmantot un izraut uzvaru vienā setā. Galvenie notikumi risināsies 8.decembrī, kad notiks Preiļu novada čempionāta noslēguma spēles un jādomā, ka šajā vakarā sporta skolas zālē ies vēl skaļāk kā šīs nedēļas nogalē.


L.Valdonis – Preiļu novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 25.11.2007.