Basketbols: izlieto ūdeni nesasmēla

24.11.2007.

24.novembrī savu ceturto spēli Latvijas Amatieru Basketbola līgā aizvadīja Preiļi-STB/Nami komanda. Šoreiz pretī stājās Daugavpils Universitāte/Hansabanka. Jau ar pirmajām spēles minūtēm pretinieki, izmantojot mūsējo doto „brīvību” aizsardzībā, krāja pārsvara punktus savā labā.

Pirmā puslaika galotnē iekrātais sešpadsmit punktu pārsvars lieti noderēja spēles izskaņā , kad mūsējie izmisīgi mēģināja sadeldēt rezultāta starpību. Tiesnešu spēles beigu signāls vēstīja, ka šoreiz jāatzīst pretinieku pārākums ar rezultātu 72 : 77.Rezultatīvākie mūsu komandā bija Aigars Indrikovs – 24 punkti, Jānis Zukulis – 19 punkti un Jānis Bernāns – 15 punkti.

Nākošo spēli komanda aizvada 29.novembrī izbraukumā – Madonā. Pašreizējā situācija uz 26.novembri turnīra tabulā ir sekojoša :