Preiļu sportisti krāj punktus nākošā gada Eiropas džudo čempionātam

03.11.2007.

No 3. līdz 4. novembrim Jelgavā notika Jelgavas pilsētas meistarsacīkstes džudo, kurās piedalījās arī Preiļu sportisti. Starp Latvijas un Lietuvas dalībniekiem Preiļu jaunais džudists Dmitrijs Haaratjans izcīnīja godpilno 1. vietu turnīrā, ne mazāk nozīmīgs ir arī preilēniešu Jāņa Stepiņa un Dāvja Pastara veikums – viņiem sacensībās 2. vieta, bet Armands Višņevskis un Kirils Romanovsksis meistarsacīkstēs ieguva 3. vietu.

Kā informēja Preiļu sportistu treneris Aleksejs Sapegins, 17. novembrī, savukārt, starptautiskajā „A” klases turnīrā Tartu (Igaunija) notika sacensības starp sešu valstu: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Somijas, sportistiem.

Preilēnieši kārtējo reizi parādīja savu meistarību un gatavību mēroties spēkiem ar kaimiņu valstu džudistiem. Dmitrijam Haratjanam un Jānim Stepiņam turnīrā – 1. vieta, Armandam Višņevskim – 2. vieta, Linda Sapegina ierindojās 3. vietā, bet Dāvis Pastars izcīnīja 5. vietu.

Rezultāti liecina, ka Preiļu džudisti gatavi rādīt savu sportisko sagatavotību arī šajā sezonā un, iespējams, kandidēt arī uz 2008. gada Eiropas džudo čempionātu, jo „A” klases turnīrs – tās ir nopietnas sacensības, kuru rezultātā notiek sportistu atlase valsts turnīriem.

Pavisam drīz – decembra vidū, Alūksnē džudistus gaida tradicionālais Ziemassvētku turnīrs. Novēlēsim mūsu sportistiem psiholoģisko izturību un veiksmi!