Ar domes atbalstu novada pensionāri apmeklēja Gaļinas Poļakovas labdarības koncertu Rīgā

10.11.2007.

Lāčplēša dienas priekšvakarā, 10. novembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika vokālās kultūras atbalsta biedrības „Classic” organizētais Gaļinas Poļakovas labdarības koncerts, lai iegūtos līdzekļus ziedotu Dagdas veco ļaužu pansionātam un Jelgavas bērnu namam.
Koncerta organizatore Antoņina Dārzniece, esot Preiļos, iegriezās arī pie  novada domes priekšsēdētāja Alda Adamoviča, lai rosinātu atbalstīt šo labdarības akciju.


Atsaucoties šim aicinājumam, novada dome un Sociālā dienesta vadība nolēma sagādāt svētku dāvanu sava novada pensionāriem, dodot viņiem iespēju bez maksas apmeklēt lieliskās dziedātājas Gaļinas Poļakovas koncertu. Autobusu apmaksāja dome, bet ieejas biļetes (5 Ls biļete) – Sociālais dienests.


Koncerta apmeklētāji divu stundu garumā varēja izbaudīt apburošās dziedātājas Gālinas Poļakovas izpildījumā ārijas no krievu komponistu operām, krievu un čigānu romances, krievu emigrantu aizkustinošās dziesmas un Oskara Stroka tango, ko papildināja prasmīga pianiste, brīnišķīgi dejotāji un ļoti emocionāla daiļlasītāja.


Jaukais koncerts sagādāja visiem patiesu prieku, vairoja pozitīvās emocijas un darīja dzīvi krāsaināku.


Par šo dāsno svētku dāvanu, kas ir cieņas apliecinājums mūsu senioriem, no sirds pateicamies novada domes priekšsēdētājam Aldim Adamovičam, viņa vietniekam Oļegam Hļebņikovam un Sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītājai Anitai Gāgai. Esmu pārliecināta, ka arī viņi baudīs savu bērnu cieņu un gādību, jo dots devējam atdodas.


Irēna Timošenko,
Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja
  

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.