Preiļu novada atklātajā čempionātā galda tenisā jau zināmi uzvarētāji

16.11.2007.

Noslēdzies Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā, kurā šogad piedalījās dalībnieku rekordskaits – 46 sportisti. Tikai pēdējā – trešajā kārtā, noskaidrojās uzvarētājs – par to kļuva preilietis, Daugavpils universitātes 1.kursa students Ervīns Žikars, otrajā vietā atstājot Daugavpils rajona pārstāvi Pēteri Mukānu. Trešo vietu izcīnīja daugavpilietis Jānis Bikuļčs, bet ceturtajā vietā ierindojās preilietis Viktors Martinovs.

Sacensību kopvērtējumā tika noskaidroti arī četri labākie veterāni vecumā virs 40 gadiem. Pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Pēteris Mukāns, otrajā vietā atstājot Viktoru Martinovu, trešais palika Jurijs Šmagra no Daugavpils un četrinieku noslēdza Andrejs Rešetņikovs no Rēzeknes.

Jāatzīmē, ka novada čempionātā veiksmīgi startēja Preiļu galda tenisa trenera Anatolija Isajeva audzēkņi. 2. kārtā 28 dalībnieku konkurencē 14. vietu izcīnīja 1995. gadā dzimusī Viktorija Zabalujeva, bet 3. kārtā 44 dalībnieku konkurencē 14. vietā ierindojās divpadsmitgadīgais Emīls Lutinskis.