Preiļu reģionālajā mācību centrā piegādā datortehniku un multifunkcionālo iekārtu

12.11.2007.

Latvijas valsts un Bila & Melindas Geitsu fonda līdzfinansētā publisko bibliotēku attīstības projekta ietvaros pirmdien, 12. novembrī, Preiļu reģionālajam mācību centram tika piegādāta datortehnika.


Preiļu reģionālais mācību centrs ir aprīkots ar vienu stacionāru un vienu mobilu datorklasi. Abas klases aprīkotas ar 12 datoriem lietotājiem, vienu datoru pasniedzējam, vienu servera datoru, vienu rezerves datoru un vienu multifunkcionālo iekārtu (printeris, skeneris, kopētājs).


Stacionārās datorklasēs uzstādīta arī interaktīvā tāfele, bet mobilajās klasēs, kuras ir iespējams pārvietot reģiona ietvaros un rīkot apmācības tuvāk bibliotekāriem, tāfeles vietā būs ekrāns un projektors, jo interaktīvā tāfele nav pielāgojama pārvietošanai. Visi datori ir aprīkoti arī ar iebūvētu viedkaršu lasītāju, lai bibliotekāriem varētu nodrošināt elektroniskā paraksta izmantošanas apmācību.


Preiļu reģionālajā mācību centrā pirmās apmācības bibliotekāriem sāksies 3. decembrī. Apmācības būs par elektroniskā paraksta izmantošanu. Preiļu reģionālajā mācību centrā tiks apmācīti 175 bibliotekāri no Ludzas, Rēzeknes un Preiļu rajona.

Sigita Brice
Preiļu galvenās bibliotēkas vadītājas vietniece
Preiļu reģionālā mācību centra vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.