Šogad 30. novembrī visi Latgales uzņēmēji tiek laipni aicināti uz Dienas biznesa organizēto Latvijas visstraujāk augošo uzņēmumu – Gazeļu semināru Preiļos!

30.11.2007.

Dienas bizness sadarbībā ar SIA Lursoft jau septīto gadu pēc kārtas veido Latvijas visstraujāk augošo uzņēmumu – Gazeļu sarakstu.


Šajā sarakstā tiek apkopoti dati par Latvijas strauji augošiem uzņēmumiem, par kuriem pēc tam tiek rakstīts Dienas biznesā, kā arī ik gadu tiek rīkoti speciāli semināri visos Latvijas reģionos un noslēgumā – 2008. gada 24. janvārī, Rīgā notiks uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.


Šis projekts ļauj apzināt Latvijas mazos un vidējos uzņēmumus, kuru darbības apjomi neļauj kļūt pamanītiem caur mediju veidotajiem lielo uzņēmumu un lielāko nodokļu maksātāju sarakstiem, bet kuri ir ļoti būtiski Latvijas ekonomikai, īpaši valsts reģionos, tāpēc papildus apbalvošanas ceremonijai ik gadu tiek rīkoti arī semināri reģionos, iekļaujot aktuālākās nozares tēmas, kas ir īpaši būtiski maziem un vidējiem uzņēmumiem.


Šogad Dienas bizness Latgales reģiona uzņēmējiem veltīto Gazeļu semināru organizē sadarbībā ar Preiļu novada domi – 30. novembrī Preiļu novada kultūras centra konferenču zālē.


Piedalīties tiek laipni aicināti visi ieinteresētie Latgales uzņēmēji! Seminārā varēs gūt noderīgus kontaktus un jaunas idejas sava darba pilnveidošanai, vadošo ekspertu ieteikumus labāka biznesa rezultāta sasniegšanai, praktiskas metodes sava uzņēmuma efektivitātes palielināšanai. Būs arī iespēja dalīties pieredzē un diskutēt par sev aktuāliem jautājumiem.


Dalības maksa: 50Ls + PVN, piesakoties Preiļu domē – 35Ls +PVN.
Plašāku informāciju par pieteikšanos uz semināru var iegūt Preiļu novada domē, vēršoties pie plānošanas speciālistes Mārītes Stupānes, tālr. 5322766, vai arī pie Dienas biznesa konferenču un semināru nodaļas projektu vadītājas Vijas Spīķes, tālr. 7084468, vai arī www.db.lv/konferences.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.