Preiļu novada dome veic iedzīvotāju anketēšanu par domes darbu 2007. gadā

05.11.2007.

5. novembrī sākusies Preiļu novada domes organizētā aptauja, lai noskaidrotu novada iedzīvotāju viedokli par domes un domes iestāžu darbu 2007. gadā.


Anketas ir novietotas Preiļu novada domes kancelejā, (1. kabinets), Raiņa bulvāris 24, Preiļos, tās ir izvietotas arī domes iestādēs – Preiļu novada Sociālajā dienestā, Kultūras centrā, Preiļu Valsts ģimnāzijā, Preiļu 1. pamatskolā, Preiļu 2. vidusskolā, Preiļu Mūzikas un mākslas skolā un pagastu centros – Aizkalnē un Līčos, SIA „Preiļu saimnieks” administrācijas telpās. Šogad anketas esam izvietojuši arī vairākās Valsts iestādēs un uzņēmumos, tās var saņemt arī Nevalstisko organizāciju centrā.


No 9. novembra anketas būs pieejamas arī pilsētas lielākajos tirdzniecības centros – Maxima un Beta, tāpat arī veikalos, kuri izvietoti pilsētas mikrorajonos: Celtnieku ielas, Lauktehnikas un a/s „Preiļu siers” dzīvojamo māju rajonos. Veikalos tukšās anketas būs izvietotas speciālās kastītēs, kurām blakus atradīsies kastīte aizpildīto anketu novietošanai.


Cienījamie Preiļu novada ļaudis, būsim pateicīgi, ka anketas paņemsiet, aizpildīsiet un atgriezīsiet atpakaļ! Mums ir svarīgs jūsu viedoklis!


Anketēšana turpināsies līdz 21. novembrim, pēc tam tiks apkopoti visi rezultāti, bet decembra sākumā, pirms 2008. gada budžeta apspriešanas domē, aicināsim iedzīvotājus uz sapulci kultūras namā un iepazīstināsim visus ar aptaujas rezultātiem.


Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste 

Pēdējās izmaiņas: 05.11.2007.