„ZAĻAIS STŪRĪTIS” – jauna sadaļa Preiļu novada domes portālā

01.11.2007.

Konkursā par nosaukumu jaunai izglītojoši informatīvai Vides sadaļai novada portālā www.preili.lv uzvarējusi Sanita Vilcāne ar priekšlikumu „ZAĻAIS STŪRĪTIS”. Konkursu organizēja un iesūtītos priekšlikumus izvērtēja Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Preiļu novada domi un pilsētas atkritumu apsaimniekotāju SIA ”Preiļu saimnieks”.


Sanita Vilcāne balvā saņems veikala „Vēlme” dāvanu karti 20 latu vērtībā. Par interesantiem priekšlikumiem veicināšanas balvu – Zaļā punkta T-kreklu, auduma maisiņu un citus suvenīrus, saņems Kristīne Ruča un Jānis Pastars.


Jaunā sadaļa “Zaļais stūrītis” būs veltīta jautājumiem, kas saistīti ar vides aizsardzību un atkritumu šķirošanas iespējām ikdienā. Tajā varēs sekot līdzi Latvijas Zaļā punkta un pilsētas atkritumu apsaimniekotāja SIA ”Preiļu saimnieks” organizētajām akcijām, Zaļā punkta skolu projekta aktivitātēm un citām aktualitātēm saistībā ar vides saudzēšanu.


Regulāri notiks dažādi izglītojoši konkursi ar noderīgām un interesantām balvām. Sadaļā tiks ievietoti raksti un komentāri par iedzīvotājiem un pilsētai aktuāliem jautājumiem saistībā ar vidi. Sadaļā būs pieejama informācija par izlietotā iepakojuma šķirošanu, kā arī par nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču savākšanas vai nodošanas iespējām pilsētā.


Paldies visiem, kas piedalījās konkursā!


Informāciju sagatavoja
Latvijas Zaļais punkts

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.