Sācies Preiļu novada 2007. gada čempionāts volejbolā

22.10.2007.

Ar Jēkabpils rajona SS sieviešu komandas spēli pret Preiļu 1. pamatskolas meitenēm sākās 2007. gada Preiļu novada čempionāts volejbolā. Kaut arī mūsu meitenes bija spiestas atzīt pretinieču pārākumu ar rezultātu 0:3, ir jūtams progress mūsu meiteņu spēlē.


Dāmu konkurencē par čempionu titulu spēkiem mērosies piecas komandas – ciemiņi no Līvāniem un Daugavpils, kā arī pašmāju dāmu komanda „Preiļi”, kuras jēkabpilietēm atdarīja par pāridarījumu „mazajām”, uzvarot ar rezultātu 3:0. Svētdienas spēlēs fiksēti vēl sekojoši rezultāti – „Z-light” Līvāni – Preiļu 1. pamatskola 0:3; Preiļi – „Z-light”Līvāni 3:0.


Tikpat aizraujošs kā pagājušogad gaidāms vīriešu turnīrs, neskatoties uz to, ka komandu skaits ir mazāks – šogad sešas. Par to liecina jau pirmo brīvdienu cīņas volejbola laukumā. Diemžēl ar nožēlu jāatzīst, ka mazumā ir Preiļu komandas. Iemeslus šeit negribas iztirzāt, bet jānovēl a/s „Preiļu siers” komandai, kura savās rindās pulcējusi pilsētas labākos spēkus volejbola jomā, lai izdotos veiksmīgi stāties pretī labākajiem Līvānu un Riebiņu novada sportistiem. To, ka katrā spēlē uzvaras svari uz jebkuru pusi var nosliekties vienā mirklī, pierāda jau pirmie rezultāti sestdien: Riebiņi – Stabulnieki 2:3; Rušona – Hipotēku banka 1:3; a/s „Preiļu siers” – „Z-light” Līvāni 0:3.Tikpat sīvi spēles aizritēja arī svētdien: Riebiņi – Rušona 3:0; „Z-light”Līvāni – Stabulnieki 3:0; a/s „Preiļu siers” – Hipotēku banka 3:1.


Aicinu skatītājus ar rezultātiem iepazīties nevis no publikācijām, bet baudīt mirkļus, ko spēles sniedz klātienē Preiļu rajona BJSS sporta zālē nedēļas nogalē!


Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis, Preiļu novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 22.10.2007.