Preiļu novada dome sadarbībā ar CSDD Preiļu nodaļu sākumskolu audzēkņiem dāvina atstarotājus

16.10.2007.

16. oktobrī Preiļu novada dome sadarbībā ar CSDD Preiļu nodaļu Preiļu novada skolās rīkoja akciju „Katram skolēnam – savu atstarotāju”.


Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs un domes darba aizsardzības speciālists Juris Želvis apmeklēja Preiļu 2. vidusskolu, Preiļu 1. pamatskolu un Aizkalnes pamatskolu un skolēniem dāvināja atstarotājus. Aizkalnes pamatskolā atstarotājus saņēma visi audzēkņi un skolotāji, savukārt Preiļu 2. vidusskolā un Preiļu 1. pamatskolā atstarotāji tika dāvināti sākumskolas audzēkņiem un lauku teritoriju skolēniem, kuriem uz skolu jādodas agrāk no rīta, kad ārā vēl ir ļoti tumšs. 


Tā kā nākošnedēļ skolās sāksies skolēnu rudens brīvdienas, ciemiņi no pašvaldības atgādināja audzēkņiem par satiksmes noteikumu ievērošanu uz ielām un ceļiem. Kaut gan skolotāji audzināšanas stundās bieži stāsta par drošības pasākumiem ielās, Aldis Adamovičs vēlreiz uzsvēra to, ka atstarotāju nēsāšana pie virsjakām un somām ir obligāta nepieciešamība, kas jāievēro, izejot no mājām. 


Maija Paegle

Pēdējās izmaiņas: 16.10.2007.