PMLP Preiļu rajona nodaļas atklāšanā iesvētīja jaunās telpas

12.10.2007.

PILSONĪBAS UN MIGRĀCIJAS LIETU PĀRVALDE
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Raiņa bulvāris 5, Rīga, LV-1050, tlr.: 7219185, fakss: 7331211
prese@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv


Š.g. 12.oktobrī, sveicot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Preiļu rajona nodaļas kolektīvu jaunajās telpās (Rēzeknes ielā 26), PMLP priekšnieks Vilnis Jēkabsons pauda gandarījumu, ka Preiļu rajona nodaļas klienti turpmāk varēs saņemt pakalpojumus mājīgajās un ērtajās telpās, kā arī darbiniekiem tajās strādāt būs daudz patīkamāk un omulīgāk.


Nodaļas jauno mājvietu iesvētīja Preiļu Vissvētās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas Romas katoļu draudzes priesteris Māris Laureckis. Nodaļas vadītājs Ilmārs Vaikulis uzskata, ka jauno telpu iesvētīšana nozīmē Dieva svētības saņemšanu, lai kolektīvam raitāk veiktos darbs un vienmēr būtu savstarpēja sapratne ar klientiem.


Preiļu rajona nodaļa jau ir 22. pēc kārtas, kurā tika ieviesta klientu apkalpošanas zāle. PMLP mērķis ir ieviest modernu klientu apkalpošanas sistēmu visās 32 PMLP teritoriālajās nodaļās. Ieviešot to, tiek uzlabota sniegto pakalpojumu kvalitāte un efektivitāte, kā arī vienkāršots klientu apkalpošanas process. Tā kā klientu apkalpošanas zāle atrodas 1. stāvā, telpas ir pieejamas arī klientiem ar mobilitātes traucējumiem.


Diana Bogdanova
PMLP Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālr.: 67219185; mob.tlr.: 26435463,
diana.bogdanova@pmlp.gov.lv 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.