Ar panākumiem no Rīgas

08.10.2007.

5. oktobrī labākie Preiļu 1.pamatskolas un Preiļu Valsts ģimnāzijas skrējēji mēroja ceļu uz Rīgu, lai piedalītos ikgadējā „Latvijas Avīzes” kausa izcīņā Rudens krosa stafetēs. Ar laika apstākļiem arī paveicās – ja pie mums Latgalē līņāja, tad Rīga skrējējus sagaidīja ar saulainu laiku.


Sacensību organizatori bija pacentušies, lai dalībniekiem nebūtu jāgarlaikojas. Varēja piedalīties dažādos konkursos, atrakcijās, pielaikot un testēt „Asics” sporta apavus un iegūt īpašumā Raimonda Bergmaņa autogrāfu, bet vispirms sevi bija jāparāda sporta kompleksa „Anniņmuiža” krosa trasēs.


Labāk tas izdevās Preiļu 1. pamatskolas meitenēm. Pie bronzas medaļām 1996.-1998. gadā dzimušo grupā 4 x 500 m tika Anna Svetlova, Anita Ivanova, Zanda Vaivode un Egija Patmalniece. Tāds pats panākums arī Elīnai Dūdai, Sintijai Ertei, Anastasijai Caicai, Dagnijai Devjatņikovai 1994.-95. gadā dzimušo grupā 4 x 800 m stafetē. Vēl piecas komandas izcīnīja piektās vietas, ar ko pietika, lai pamatskolu grupā kopvērtējumā izcīnītu 1.vietu un „Latvijas Avīzes” kausu. Godam cīnījās arī ģimnāzisti – Māris Skutelis, Edgars Prusaks, Vladimirs Stebeļkovs un Aigars Indrikovs izcīnīja otro vietu 4 x 2000 m 1988. – 1991. gadā dzimušo grupā un tikai mazliet, mazliet pietrūka spēka Aijai, Sintijai, Indrai un Liānai, lai noturētu trešo vietu. Vēl sestā vieta 6 x 1000 m jauktajā stafetē, kas ļāva kopvērtējumā ierindoties 2. vietā arodskolu un ģimnāziju grupā. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus, medaļas un organizatoru sarūpētās balvas. Gandarījums Preiļu 1. pamatskolas sporta skolotājiem – skola kļuvusi par astoņkārtējiem uzvarētājiem!


Gribas atzīmēt kaimiņu – Jēkabpils 3. vidusskolas, panākums. Uzvarot piecās stafetēs, pārliecinoši izcīnīta uzvara kopvērtējumā vidusskolu grupā – arī astoto reizi! Interesenti sīkāku informāciju var gūt www.lssf.lv , bet bildes apskatīt www.preili.lv fotogalerijā.


Fotomomenti.


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada domes sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 08.10.2007.