Preiļu NVO centrs aicina nevalstiskās organizācijas un interesentus uz mācībām

05.10.2007.

Preiļu NVO centrs uzsāk apmācību ciklu Preiļu rajona nevalstiskajām organizācijām un interesentiem. Pirmais seminārs apmācību cikla ietvaros par tēmu – „Administratīvie un juridiskie jautājumi” notiks 2007. gada 5. oktobrī, plkst. 10.00 biedrībā „Preiļu NVO centrs”, Brīvības ielā 7, uz kuru laipni aicinātas pieteikties nevalstiskās organizācijas, neformālās un interešu grupas Preiļu rajonā.


Lai pieteiktos semināram, aicinām organizācijas līdz 1. oktobrim zvanīt pa tālruni 5321603 vai 28340855.


Apmācības paredzamas par dažādām aktuālām tēmām: administratīvie un juridiskie jautājumi, grāmatvedības un lietvedības jautājumi, attīstības jautājumi, interešu aizstāvības jautājumi, finanšu jautājumi.


Apmācību mērķis ir sniegt Preiļu rajona organizācijām zināšanas un prasmes par NVO darbā aktuāliem un svarīgiem jautājumiem, kas cels NVO kapacitāti, veicinās ilgtspēju un palīdzēs tām efektīvāk darboties sabiedrisku mērķu sasniegšanā.


Uz semināriem aicināti pārstāvji no ikvienas Preiļu rajona NVO un citi interesenti, kuri plāno uzsākt darbu nevalstiskajā sektorā. Semināru norisi finansē Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts.

Pēdējās izmaiņas: 05.10.2007.