Skolēna ābece + seminārs jauniešiem skolas brīvdienās

22.10.2007.

DIENVIDLATGALES  NVO atbalsta centrs
Parādes ielā 1 – 314.auditorija, Daugavpils, LV-5401, Latvija
Tālrunis/fakss: 54 23 468, www.nvoc.lv, e-pasts: nvo@nvoc.lv


Skolēna ābece + seminārs jauniešiem skolas brīvdienās (22.-24. oktobris)


Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs (Latgales reģiona NVO resursu centrs) skolēnu brīvdienās organizē 3 dienu bezmaksas semināru jauniešiem Daugavpils, Krāslavas, Preiļu, Rēzeknes, Ludzas un Balvu rajonos. Semināra rīkošanai saņemta valsts budžeta dotācija  valsts programmas „Pilsoniskās sabiedrības stiprināšana. 2005 – 2009.gads” ietvaros.


Jaunieši trīs dienas varēs papildināt zināšanas par NVO un pilsonisku sabiedrību, iepazīsies ar projektu rakstīšanas pamatiem, uzzinās vairāk par Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” piedāvātajām iespējām, neformālo izglītību un brīvprātīgo darbu. Grupās jaunieši apzinās situāciju jaunatnes politikas jomā savās pašvaldībās un izstrādās priekšlikumus, ko iesniegt pašvaldībām – izskatīšanai. Semināra noslēgumā dalībnieki saņems apliecības.


Semināra mērķi:
• veicināt skolēnu izpratni par NVO;
• informēt par neformālo izglītību un iespējām, ko piedāvā ES (programma „Jaunatne darbībā”);
• attīstīt skolēnu projektu rakstīšanas prasmes;
• popularizēt brīvprātīgo darbu Latvijā un ES.


Semināru mērķa grupa ir skolu jaunieši. Dalībnieku skaits – ierobežots. No katra rajona darbosimies ar 20 jauniešiem. Esi viens no viņiem, piesakies, sūtot savu vārdu, uzvārdu, skolas nosaukumu, no kuras tu nāc, kontaktinformāciju un atbildi uz jautājumu, kādēļ tieši tev būtu jāpiedalās uz e-pastu: linda@nvoc.lv ar norādi „Seminārs”.


Skolu vadītājiem: ja vēlaties, lai seminārs notiktu Jūsu skolā, piesakieties, sūtot e-pastu uz adresi linda@nvoc.lv, norādot rajonu, skolu un kontaktpersonu.
Uz tikšanos brīvdienās!


Dienvidlatgales NVO atbalsta centra
Informācijas sektora vadītāja
Linda Vrubļevska


 

Pēdējās izmaiņas: 22.10.2007.