Konkurss „Izdomā nosaukumu sadaļai pilsētas portālā!”

09.08.2007.


  Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Preiļu novada domi un pilsētas atkritumu apsaimniekotāju SIA ”Preiļu saimnieks” aicina piedalīties konkursā par nosaukumu jaunai izglītojoši informatīvai Vides sadaļai pilsētas portālā www.preili.lv.
  Jaunā sadaļa būs veltīta jautājumiem, kas saistīti ar vides aizsardzību un atkritumu šķirošanas iespējām ikdienā. Tajā varēs sekot līdzi Latvijas Zaļā punkta un Preiļu novada atkritumu apsaimniekotāja SIA ”Preiļu saimnieks” organizētajām akcijām, Zaļā punkta skolu projekta aktivitātēm un citām aktualitātēm saistībā ar vides saudzēšanu.
  Ik ceturksni notiks dažādi izglītojoši konkursi ar noderīgām un interesantām balvām. Sadaļā tiks ievietoti raksti un komentāri par iedzīvotājiem un pilsētai aktuāliem jautājumiem saistībā ar vidi. Tajā būs pieejama informācija par izlietotā iepakojuma šķirošanu, kā arī par nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču savākšanas vai nodošanas iespējām pilsētā.
  Lai piedalītos konkursā, ir jāatsūta savs priekšlikums pilsētas mājas lapas jaunās sadaļas nosaukumam, norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kontakttālruni. Viens konkursa dalībnieks var iesūtīt vairākus priekšlikumus.
  Sadaļas nosaukuma priekšlikumus sūtīt uz e-pasta adresi marta@ekomedia.lv līdz 2007.gada 10. septembrim.
  Iesūtītos nosaukumu priekšlikumus izvērtēs Preiļu novada domes, atkritumu apsaimniekošanas organizācijas SIA ”Preiļu saimnieks” un Latvijas Zaļā punkta pārstāvji. Veiksmīgākais priekšlikums tiks izmantots par nosaukumu jaunajai sadaļai un tā autors saņems veikala „Vēlme” dāvanu karti 20 LS vērtībā. Tiks piešķirtas arī divas veicināšanas balvas.

Informāciju sagatavoja Latvijas zaļais punkts

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.