Preiļu džudisti noslēdz sporta sezonu un nākošgad cer startēt Eiropas čempionātā

21.06.2007.


  9. un 10. jūnijā Lietuvā norisinājās starptautiskais džudo turnīrs „Children’s world – 2007”. Sacensības, kurās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas, noslēdza 2007. gada džudo sezonu.  
  Turnīrā Preiļus pārstāvēja jaunie džudisti Agneta Lucija Landzberga un Iļja Degtjarjovs. Sportistu treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka preilēnieši ir krietni auguši, jo šajās nopietnajās sacensībās abi jaunieši ierindojās 3. vietā. Turnīrā piedalījās spēcīgi dalībnieki no Baltijas valstīm, vairākums bija meiteņu, tāpēc īpaši meiteņu starpā konkurence bija ļoti sīva.
  Jūlijā Eiropas olimpiādē Belgradā Latvijas izlases sastāvā startēs Preiļu džudisti Dmitrijs Haratjans un Linda Sapegina. Abi jaunieši, mērojoties spēkiem ar stiprākajiem sava vecuma valsts džudistiem, atlases turnīrā ieguva tiesības piedalīties Eiropas olimpiādē. Ja būtu nepieciešamais finansējums, varētu startēt arī Eiropas čempionātā Maltā, jo dalības maksa un uzturēšanās izdevumi jāsedz pašiem. Cerēsim, ka tikpat labi rezultāti būs arī nākošajā sporta sezonā, tad varēs cerēt uz dalību Eiropas čempionātā, kas notiks Baltijā.
  Vasaras mēnešos notiks arī nometnes džudistiem, bet pārsvarā atlikušos mēnešus sportisti pavadīs bez cītīgiem treniņiem, veltot laiku atpūtai.

Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Pēdējās izmaiņas: 21.06.2007.