Simto dzimšanas dienu svin preilēniete Tatjana Malaškina

16.06.2007.

14. jūnijā savu simto dzimšanas dienu svinēja Preiļu pilsētas iedzīvotāja Tatjana Malaškina. Jubilāri sveica Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, Preiļu novada domes Sociālās dienesta vadītājas pienākumu izpildītāja Anita Gāga un domes sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Paegle.
Tatjanas Malaškinas meita Valentīna Ivanova pastāstīja, ka mamma dzimusi Smoļenskas apgabalā skaistā vietā pie upes starp Smoļensku un Rudniju sešu bērnu ģimenē. Vīrs krita karā, un tagad zināma tikai viņa apbedījuma vieta. Četrus bērnus māte audzinājusi viena, bet ģimenei daudz palīdzējuši onkuļi un vectēvs, kurš labi pelnījis, profesionāli šujot kažokus.
Uz Latviju jubilāre atbrauca 1960. gadā, jo te bija mācījusies un dzīvoja meita Valentīna. 22 gadi no darbīgā mūža aizritējuši sanitāres darbā Preiļu Sanitāri epidemioloģiskajā stacijā, bet kopējais darba stāžs ir krietni liels – 60 gadi. Māmuļa izaudzinājusi četrus bērnus, no kuriem viens jau aizsaulē, divi dēli dzīvo Rēzeknē, bet meita Valentīna ikdienā aprūpē savu māmuļu. Jubilārei ir seši mazbērni un seši mazmazbērni.

Pēdējās izmaiņas: 16.06.2007.