Preiļu NVO centra direktore Ineta Liepniece – konkursa „Radoša sieviete Latvijā” laureāte

02.06.2007.

31. maijā Tukuma rajona Smārdes pagasta atpūtas centrā „Valguma pasaule” notika Latvijas Avīzes organizētā ikgadējā vēstuļu konkursa „Radoša sieviete Latvijā” laureāšu godināšanas pasākums. 16 sieviešu vidū, kuras šogad tika izvirzītas par konkursa laureātēm, ir Preiļu NVO centra direktore, Preiļu novada pieaugušo izglītības koordinatore, biedrības „Preiļu rajona partnerība” izveidotāja Ineta Liepniece.
Pasākumā piedalījās un radošās sievietes sveica labklājības ministre Dagnija Staķe, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, a/s „Latvijas Krājbanka” pārstāve Dace Dūze, uzņēmēja Aiva Vīksna, Latvijas Lauku sieviešu apvienības padomes priekšsēdētāja Rasma Freimane, dažādu sabiedrisko organizāciju, uzņēmumu un Latvijas pašvaldību pārstāvji. Katrai laureātei tika uzdāvināta tradicionālā laureātes kurpīte, uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas ar dāvanām sveica katrs savu simpātiju, bet Inese Vaidere visām sešpadsmit laureātēm no 26. līdz 28. jūnijam dāvina braucienu uz Briseli.
Radošās sievietes ar koncertu sveica Nacionālā teātra muzikālās daļas vadītājs Valdis Zilveris un dziedātājs Andris Daņiļenko. Pasākums bija emocionāls, un katrs klātesošais guva milzīgu pozitīvu lādiņu, notika kopēja fotografēšanās un domu apmaiņa. Laureāšu godināšanas laikā dzima idejas arī jauniem konkursiem, jo Latvijā vēl nav izskanējis radošas ģimenes un radoša vīrieša vārds.   
Inetu Liepnieci konkursam pieteica Daugavpils Universitātes ekonomikas katedras vadītāja, biedrības „Preiļu sieviešu klubs” valdes priekšsēdētāja Elita Jermolajeva, norādot Inetas veikumu daudzos projektos pieaugušo izglītības veicināšanā un jauniešu motivēšanā, iesaistot viņus dažādos sabiedrības procesos. Ineta Liepniece ir arī Resursu centra vadītāja projektā „FEM: Sieviešu uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā“, viņa regulāri papildina savas zināšanas kursos un apmācībās, uztur sadarbības saikni ar reģiona organizācijām, uzņēmējiem un pašvaldību.
Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 02.06.2007.