7. jūnijā Preiļos ieradīsies veselības ministrs Vinets Veldre

05.06.2007.

7. jūnijā Preiļus apmeklēs veselības ministrs Vinets Veldre. Tikšanās laikā Preiļu novada domē tiks pārrunāti jautājumi, saistīti ar medicīnas iestāžu darbu un pakalpojumiem veselības aprūpes jomā Preiļu novadā.
Plkst. 12.40 ministram paredzēta tikšanās SIA „Preiļu slimnīca” ar Preiļu rajona padomes un Preiļu novada domes vadību, SIA „Preiļu slimnīca” valdi un slimnīcas galveno ārstu. Ministrs iepazīsies ar slimnīcas darbu un pārrunās veco slimnīcas korpusu atjaunošanas un piebūves celtniecības iespējas.
Pēc slimnīcas apskates ministrs dosies uz tikšanos ar Preiļu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem Preiļu novada Sociālajā dienestā, lai uzklausītu dažādus ar veselības aprūpi saistītus jautājumus.
Kopā ar ministru vizītē Preiļos piedalīsies Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāre Elita Šņepste un Sabiedrības veselības departamenta direktore Daina Mūrmane – Umbraško.
Veselības ministrijas pārstāvji ar Preiļu slimnīcas darbu iepazinās jau 2. februārī. Diskusijas gaitā izskanēja abpusējs viedoklis, ka medicīnas iestādei Preiļos arī turpmāk jādarbojas kā daudzprofila lokālai slimnīcai.

Pēdējās izmaiņas: 05.06.2007.