Pensionāri svin Mātes dienu

15.05.2007.

11. maijā Pensionāru biedrības (PB) valde sadarbībā ar Sociālā dienesta Dienas centra vadītāju Anitru Sondori noorganizēja pensionāriem Mātes dienai veltītu sarīkojumu. To ievadīja Sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītājs Lauris Pastars, sveicot sarīkojuma dalībnieces ar sirsnīgiem vārdiem un ar sarkaniem tulpju ziediem.
Koncertu šim sarīkojumam sagatavoja jaundibinātā senioru interešu grupa, kuru vieno krievu dziesmas un dzeja. Tās pamatlicēja ir jaunā PB biedre Jevģēnija Čelnokova. Viņa, spītējot smagajai gadu nastai, pēc ilggadējā ķirurģes darba turpina ārstēt sevi un citus ar dziesmu, jo dziesma izauklē drosmi celties un iet. Grupas organizatorisko darbu vada PB valdes locekle Anfisa Abramova. Pirmais šīs grupas darba „auglis” bija Mātes dienai veltītais koncerts.
Jevģēnijas Čelnokovas, Anfisas Abramovas, Jekaterinas Brodušas un Borisa Kiseļova melodiskās, sirsnīgās dziesmas, ko papildināja Anfizas Priekules lasītā dzeja, patiesi saviļņoja visus sarīkojuma dalībniekus, jo tās atsauca atmiņā aizgājušos gadus.
Sirsnīgs paldies šiem cilvēkiem par sagādāto svētku prieku ! Ceru, ka to mēs baudīsim arī turpmāk.
Pateicos Sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītājam Laurim Pastaram un Dienas centra vadītājai Anitrai Sondorei par sadarbību un atbalstu šī sarīkojuma sagatavošanā un norisē.
Irēna Timošenko,
PB valdes priekšsēdētāja

Pēdējās izmaiņas: 15.05.2007.