9.maijā plkst. 19.00 Preiļu KN Teātra izrāde „ALU CILVĒKS”.

09.05.2007.

“Alu Cilvēks” pirmoreiz dodas uz Preiļiem!


  Populārā teātra izrāde “Alu Cilvēks”, kuru Latvijā jau ir noskatījušies vismaz 80 000 cilvēku, 9.maijā plkst. 19:00 tiks izrādīta Preiļu novada Kultūras centrā. Galveno lomu šoreiz atveidos talantīgais latviešu komiķis Jānis Jarāns.
  Pagājušā sezona izrādei bija ļoti veiksmīga, jo pateicoties lielajai skatītāju interesei bija izpārdotas visas izrādes Rīga, kā arī bija nepieciešams pārdod papildvietas visās pilsētās, kur izrāde viesojās – Limbažos, Kuldīgā, Cēsīs, Krustpilī un Siguldā. Martā izrādes producents Artūrs Mednis ieguva efektīvākās mārketinga kampaņas Lielo balvu mārketinga sasniegumu konkursā “Password 2005”. “Alu Cilvēka” teksts un arī adaptācija Latvijas situācijai pati par sevi ir patiešām asprātīga un ļoti trāpīga – tiek pieminēts gan “Ainas šovs”, gan “Dāvidšovs”, gan dažādi populāri aktieri, televīzijas dīvas, politiķi, u.c.. Latvijā tas ir pirmais šāda žanra – viena cilvēka izrāde – iestudējums.. Kur slēpjas izrādes panākumu atslēga? “Alu Cilvēks” smieklīgā veidā izskaidro to, kas laiku laikos cilvēkus interisē vairāk par visu – dzimumu atšķirības.
 Ja vēlaties noskatītes patiešām izklaidējošu izrādi, nevis tādu, kas kārtējo reizi liek iedziļinaties problēmās vai pasaules samaitātībā, tad jums vēl ir pēdējā iespēja šosezon apmeklēt šo izrādi. Izrādes laikā alu vīrietis lasa lekciju par dzīvi patiesā, reālistiskā, humoristiskā un ar mīlestību patiesā veidā. Kas padara sievieti par sievieti un kas – vīrieti par vīrieti. Kāpēc sievietes vienmēr skrien pa veikaliem, meklējot jaunas drēbes? Kāpēc vīrietis nepieņem palīdzību, ja viņš ir apmaldījies? Kāpēc sarunas vīriešu starpā ir ierobežotas līdz futbola spēles rezultātiem un primitīvām skaņām? Šo un daudz ko citu varēs uzzināt, noskatoties šo lielisko komēdiju.
  Biļešu iepriekšpārdošana Preiļu kultūas centra kasē un visos “Biļesu Serviss” tirdzniecības punktos, kā arī www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena iepriekšpārdošanā 4 Ls. Biļetes var iegādaties sākot no 21.marta. Sīkāka informācija par izrādi www.alucilvēks.lv


Pēdējās izmaiņas: 09.05.2007.