Baltajās Lieldienās notiek tradicionālais pasākums bērniem

18.04.2007.


  15. aprīlī jau desmito reizi Preiļu novadā pie Sociālā dienesta notika tradicionālais Balto Lieldienu pasākums. Pasākums bija kupli apmeklēts, bērni šūpojās paši un izšūpoja arī mūsu novada domes priekšsēdētāju Aldi Adamoviču, tika ripinātas olas un mainītas pret saldumiem.
Baltās Lieldienas pēcpusdienā savu nodarbi bija atraduši arī bērni ar īpašām vajadzībām. Svētku organizatori – Latvijas biedrības „Glābiet bērnus” Preiļu nodaļa, biedrība „Mūsmājas, Latvijas Sarkanā Krusta Preiļu rajona komiteja un Sociālā dienesta Dienas centrs, bija parūpējušies arī par dāvanām bērniem.
  Koncertā piedalījās mazais „cālis” – Ieva Kalvāne, Bērnu un jauniešu centra dziedātāji – „Lāsītes” un „Rasa” (skolotāja Daina Erte), kultūras centra deju grupa „Brūklenītes” (deju skolotāja Valentīna Brice). Par tauriņu konkursu bija parūpējies Bērnu tehniskās jaunrades centra skolotājs Guntars Ormanis. Viņš bērniem parādīja, kā var izgatavot lidojošu pūķi – tauriņu. Ar saviem krāsainajiem pūķiem bērni devās kopīgā gājienā. 
  Pasākuma organizatori, dalībnieki un apmeklētāji pateicas tiem, kuri dāvāja bērniem svētku prieku – veikala „Vēlme”, veikala „Santa”, SIA „Saltums-2”, SIA ”Pie torņa” vadītājiem un darbiniekiem, Latvijas biedrībai „Glābiet bērnus”.

Anitra Sondore,
Dienas centra vadītāja


Fotogalerija

Pēdējās izmaiņas: 18.04.2007.