Preiļos sākušās vides sakoptības talkas

18.04.2007.

  Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju piedalīties sakoptības talkās! Intensīva teritorijas sakopšana notiks līdz 3. maijam.
  Tāpat kā katru gadu, dome aicina iestādes, uzņēmumus un individuālo māju iedzīvotājus sakopt savu īpašumu teritorijas un sakārtot vidi savos īpašumos. Skolu audzēkņi, iestāžu darbinieki, un iedzīvotāji, saskaņojot grafikus ar SIA „Preiļu saimnieks”, sakops arī vienu no iemīļotākajām pilsētas iedzīvotāju pastaigu vietām – Preiļu parku, atbrīvojot tā teritoriju no vecajām lapām. Pulcēšanās katru dienu plkst. 9.00 parkā pretī Liepu ielai. SIA „Preiļu saimnieks” talkas dalībniekus nodrošinās ar darbarīkiem.
  SIA ”Preiļu saimnieks” labiekārtošanas daļas vadītāja Zenta Igolniece informē, ka pilsētā jau sākusies zālāju atjaunošana un puķu stādīšana. Pilsētas centrā tiek stādītas atraitnītes, bet ziemā nomīdītie zālāji ir iesākti atjaunot Rancāna ielā.
  Vairāku daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji jau paspējuši sakārtot māju apkārtni, citiem darbs vēl priekšā. Esiet atsaucīgi, iztīriet pa ziemu sakrājušos gružus, iztīriet māju pagrabus no nevajadzīgām lietām! Šonedēļ atkritumu izvešanai no daudzdzīvokļu mājām būs norīkots SIA „Preiļu saimnieks” transports. Braucot pa ielām, uzņēmuma strādnieki savāks automašīnā pie mājām novietotos atkritumus.
  Lai atbrīvotu mājas un dārzus no lielāka apjoma nolietotiem sadzīves priekšmetiem un atkritumiem, ikvienam iedzīvotājam, telefoniski vienojoties ar SIA „Preiļu saimnieks” atbildīgajiem darbiniekiem, ir iespējams izvest vecās mēbeles un elektropreces, būvgružus un koku zarus. Arī šie atkritumi tiks izvesti un nogādāti tiem paredzētās vietās.

SIA „Preiļu saimnieks” tālruņi: 5307086 (no 8.00 līdz 10.00), 29420721, 26438147. 

Pēdējās izmaiņas: 18.04.2007.