„Preiļu cīruļputenis – 2007” pulcēja neparedzēti daudz dalībnieku

16.04.2007.


  Aprīļa otrajā sestdienā tikšanās vietu mainīt nedrīkst! Tā, nedaudz pārfrāzējot pazīstamās Krievijas mākslas filmas nosaukumu, gribētos griezties pie visiem sportistiem, kuri 14. aprīlī satikās Preiļos pie novada domes, lai piedalītos skrējienā pa Preiļu pilsētas ielām „Preiļu cīruļputenis – 2007”.
  Skrējēju atsaucība pārspēja visas optimistiskākās prognozes. Meistarklasē līdz ar pašmāju rajona skrējējiem piedalījās arī ciemiņi no Rēzeknes, Daugavpils, Jēkabpils, Krāslavas, Madonas, Cēsu, Aizkraukles un Gulbenes rajoniem, kā arī Rīgas – kopskaitā 344 dalībnieki.
  Tautas klasē pamatā startēja preilēnieši, kuri pagaidām vēl nav gatavi startam Meistarklasē, bet no skriešanas gūst gandarījumu un prieku un uztver to kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Jācer, ka Tautas klases skrējēju prieks un atraisītība pamudinās citus malā stāvētājus nākošgad pievienoties tiem 400 dzīvespriecīgajiem skolēniem, viņu vecākiem un visiem tiem, kas veidoja šo skrietgribētāju saimi.
  Laika apstākļi arī bija labvēlīgi – ne vēsts no iepriekšējās nedēļas cīruļputeņiem. Acīs raibs metās tikai no daudzkrāsainās skrējēju ņirboņas. Jācer nākošgad arī uz a/s „Preiļu siers” un SEB „Unibanka” atbalstu, jo bez viņu ieguldījuma skrējiens ļoti daudz zaudētu. Paldies sakām Preiļu rajona Policijas pārvaldei par drošību ielās, Preiļu 1.pamatskolai par iespēju izmantot telpas. Atraktīvākās kompānijas SIA „Arka Preiļi” dāvātās tortes saņēma Preiļu 1.pamatskolas 3.c un 9.a klases skrējēji.
  Paldies arī visiem pārējiem, kuri šim skrējienam bija gatavojušies šajā kategorijā. Pateicība visiem, kuri piedalījās sacensību tiesāšanā un arī visiem, kuri pielika savu plecu, lai daudzie viesi, spiežot roku, varēja teikt – paldies un gaidiet mūs nākošgad!
Ar rezultātiem iepazīties un foto galeriju apskatīt var Preiļu novada domes mājas lapā www.preili.lv .

Tikšanās vietu un laiku mainīt nedrīkstēs arī nākošajā gadā!


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta metodiķis un sacensību galvenais tiesnesis

Sacensību rezultāti (Ms Excel):


Vīrieši
Sievietes


Sacensību fotogalerija

Pēdējās izmaiņas: 16.04.2007.