Preilieši veiksmīgi piedalās pirmajā džudo turnīrā – festivālā Rīgā

10.04.2007.


  31.martā Rīgā notika džudo kluba „Lido” organizētais starptautiskais bērnu džudo turnīrs – festivāls. Tāda veida sacensības Rīgā tika organizētas pirmo reizi, bet dalībnieku atsaucība bija liela. Festivālā piedalījās ap 1000 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Preiļu džudisti, kā parasti, pierādīja savas spējas. Dažam gan nedaudz pietrūka līdz godalgotai vietai, tomēr gan jaunie sportisti, gan treneris apmierināti ar gūtajiem rezultātiem.
1. vietu izcīnīja Armands Višņevskis, Iļja Isajevs, Agneta Landsberga, 2. vietā ierindojās Lauma Višņevska, 3. godalgotā vieta – Arturam Bricim, Dāvim Pastaram, Ellai Bogdanovai un Žanetai Kivriņai.
  Jauno džudistu treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka Preiļu džudo klubs no pieredzējušo un veiksmīgāko sportistu vidus ir sācis gatavot tiesnesi džudo sacensībām. Violeta Maslobojeva jau šā gada maijā tiesās U-13 un U-15 kategoriju sportistu sacensības Latvijas čempionātā. Turnīros piedalīsies 1993. – 1994.gadā un 1995. – 1996. gadā dzimušie sportisti. Reizē ar tiesneša pienākumu veikšanu Violeta arī sportos un piedalīsies dažāda ranga sacensībās.

Maija Paegle
Pirmajā rindā no kreisās: Armands Višņevskis, Agneta Landsberga, Lauma Višņevska, Žanete Kivriņa,  otrajā rindā – Arturs Bricis.

Pēdējās izmaiņas: 10.04.2007.