Apbalvoto sportistu saraksts Preiļu novadā par augstiem sasniegumiem sportā 2006. gadā

02.04.2007.


Latvijas čempionāti un meistarsacīkstes vieglatlētikā


Juniori 1987.-1988.
1. vieta – Aija Čača


Jaunieši 1991.-1992. „B” gr.
1. vieta – Inga Mūrniece
2. vieta – Artūrs Skoriks


Jaunieši 1993.-1994. „C” gr.
2. vieta – Raitis Gribusts 
2.   vieta – Toms Kunakovs  
3.   vieta – Artūrs Linkevičs
2.   vieta – Edgars Piskunovs
                  Dairis Rinčs
                  Egils Zeiliņš


Latvijas skolēnu sporta spēles rudens krosa stafetēs
„A” gr. 1. vieta
                        Liāna Zvērbule   
                        Indra Zvejsalniece 
                        Jeļena Solovjova 
„C”gr. 2. vieta
                       Dāvis Vocišs           
„D” gr. 3. vieta
                         Grieta Kolosova 
                        Anna Svetlova
                         Ilze Šņepste
                          Anastasija Caica  


Galda teniss
Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes


Jaunieši 1989.-1990. „A” gr.
1. vieta – Vladislavs Agurjanovs


Latvijas komandu čempionāts galda tenisā 2. līga
2. vieta –
Ervīns Žikars       
                  Oļegs Burjakovs           



Latvijas izlases sastāvā starts Eiropas minikadeta čempionātā


         Emīls Lutinskis   
         Alīna Isajeva       
          Viktorija Zabalujeva 


Džudo
Latvijas čempionāts


Jaunieši vidējā  „B” gr.
 2. vieta – Dmitrijs Haratjans 


Jaunieši 1993.-1994. „C” gr.
  3.vieta – Arturs Bricis   


Eiropas čempionāta dalībnieks
               Violeta Maslobojeva 

Futbols
Latvijas sieviešu čempionāts futbolā „A” gr.


 3.vieta –  
                         Lāsma Bernāne 
   Santa Bogdanova 
   Ilona Cvetkova 
   Nadežda Dimitrijeva 
   Anita Kursīte 
   Agita Prikule 
   Maija Prikule 
   Kristīne Priževoite 
   Katrīna Pudule 
   Viktorija Rubļova 
   Aija Trokša 
   Laura Upeniece 
   Skaidrīte Vulāne 
   Liāna Zvērbule 
  
Latvijas jaunatnes čempionāts meitenēm


Jaunietes 1990.-1991. „A” gr.
 2. vieta –
                  Madara Casno       
                  Kristīne Jermakoviča 



Latvijas jaunatnes čempionāts
Jaunieši „A” gr.
3. vieta – 
Ervīns Veigulis
                    Lauris Vilcāns
                    Nauris Ivanāns


Latvijas čempionāts futbolā meitenēm


Jaunākā  „C” gr.
 2. vieta –
                  Linda Sapegina 
                  Laine Vilcāne    


Latvijas čempionāts futbolā meitenēm


Visjaunākā „D” gr.
 2. vieta –
                   Irita Slūka          


Latvijas ziemas čempionāts zēniem


Visjaunākā „D” gr. 1994.
 2. vieta –  
                                Artjoms Krotovs 
                                Aleksandrs Birjukovs 
                                Raitis Tarasenko 
                                Ingmārs Jermakovičs 
                               Artūrs Seilis 
                               Lauris Sparāns 
                               Dairis Bufals 
                                Edgars Vaivods 
                                Valentīns Kondratjevs 
                                Andrejs Birjukovs 



 Skaidrīte Vulāne – Latvijas izlases sastāvā starts Eiropas čempionātā kvalifikācijas
  Lāsma Bernāne      turnīrā Bosnijā un Hercogovinā


  Santa Bogdanova – Latvijas jaunatnes izlases sastāvā starts Eiropas jaunatnes
  Agita Prikule           čempionāta kvalifikācijas turnīrā Polijā.
  Lāsma Bernāne



Volejbols
Latvijas JSC „Cerību nams”


 Meitenes „C” gr.
 1. vieta –
                   Ingūna Šņepste     
   Ieva Gribuste        
                   Lāsma Pelše          
                   Valērija Balabanova
                   Katrīna Strode       
                   Ieva Lisova             
                   Kristīne Litauniece
                   Anastasija Caica     


Austrumlatvijas reģionālais volejbola čempionāts
Pieaugušie
 3. vieta
 Inga Haritonova 
 Inga Ivanova 
 Ineta Ivanāne 
 Arnita Klindžāne 
 Maija Boreiko 
 Jekaterina Akentjeva 
 Jekaterina Vasiļjeva 
 Oksana Šņepste 
 Ivita Luriņa  


Sporta dejas


 Dmitrijs Derjagins            
                                    Lelde Zīmele                     
                                    Ervīns Mūrnieks
                                    Viktorija Kondratjeva     
                                    Alise Dudareva  
                                   


Ūdensslēpošana


                                    Ingus Buks                   
                                    Mihails Kozlovs
                                    Inese Zīmele



Latvijas čempionāts makšķerēšanā komandu vērtējumā


3. vieta Kazimirs Anspaks 
  Edmunds Boreiko



Latvijas sporta veterānu savienības 43 sporta spēles


Vieglatlētika
1 vieta
  Aivars Podskočijs
  Jānis Eglītis
  Dace Liniņa 
  
2 vieta
  Ārijs Vucāns
  Leonīds Valdonis
  Jāzeps Šņepsts
  
3 vieta Aivars Žugris
  Žanete Beča
  Valentīna Liniņa
  


Basketbols


2 vieta Valdis Volonts
  Aldis Adamovičs
  Andris Pastars
  Edgars Upenieks
  Voldemārs Meluškāns
  
Treneri un sporta skolotāji:
                                    Imants Babris
                                    Jevģēnijs Nesterovičs
                                    Viktors Martinovs
                                    Igors Derjagins
                                    Zoja Jakimova                
                                    Anatolijs Isajevs             
                                    Aleksejs Sapegins           
                                    Leonīds Tihonovs           
                                    Ivans Kokins                   
                                    Viktorija Neištadte         
                                    Leonīds Valdonis            
                                    Jānis Ondzuls                  
                                    Ilmārs Madelāns             
                                    Inga Haritonova              
                                    Edgars Mukāns         
                                    Aina Leikuce             
                                    Aleksandrs Iļjins       


Komitejas priekšsēdētājs Oļegs Hļebņikovs

Pēdējās izmaiņas: 02.04.2007.